Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen gyakran szokott összetű...

Milyen gyakran szokott összetűzésed lenni a főnökkel/munkatársakkal?

Figyelt kérdés
Mennyire vagy karakán? Sztorik is jöhetnek.

2022. máj. 15. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen egy főnököm volt akivel valaha összetűzésbe keveredtem. De az egy igazi kretén volt, egyszerre volt komplexusos, konfliktusfuggo és idióta. 7 ember mondott fel miatta mire kirugák végül.
2022. máj. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Max vitam szokott lenni, civilizalt emberekkel dolgozom.
2022. máj. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vitára gondolok én is.
2022. máj. 15. 17:30
 4/7 anonim ***** válasza:
úgy 3 havonta
2022. máj. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kisebb nézet eltérések elő szoktak fordulni, de ezeket meg szoktuk beszélni.

A közvetlen kollégáim nagyon normálisak és segítőkészek.

Komolyabb viták a főnökséggel szokott lenni. Amikor egy plusz munkát adnak és az erre szánt idő meg nem változik. Sőt, olykor még kevesebb időt kapunk rá. Jelenleg most is ez van, már ketten be adták a fel mondásukat. Nem tudom hogy mi lesz a vége.

2022. máj. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat jó fejek vagytok!
2022. máj. 15. 20:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt komolyabb vitám egyik munkatárssal,főnökkel se.Bár én amúgy is kerülöm a konfliktusokat,nem vagyok az a csak azért is hőbőrgős típus.Az is benne van hogy nagyrészt normális embereket fogtam ki eddig.
2022. máj. 16. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!