Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktatok szemetet szedni...

Fecskefészek:3 kérdése:

Szoktatok szemetet szedni közterületen ? Fát vágni/bokrot ápolni/termőfát ültetni

Figyelt kérdés
Én szoktam, érdekes nekem, hogy gyakori-e a jelenség

2022. okt. 12. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van egy kedvenc helyem a Duna parton azt szoktam rendbe rakni kb. fél évente, szemétszedés, fa vágás. De csatlakoztam már önkéntes szemétszedőkhöz korábban.
2022. okt. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem
2022. okt. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Cubina ***** válasza:
Fel szoktam szedni a kutyáim kakiját, és néha a szemetet, ha akadályozza a gyalogosokat vagy a kuka mellé dobott cucc szúrja a szemem. Illetve félre szoktam söpörni faágakat, kupac nedves leveleket a sétálórészről, hogy babakocsisok, idős emberek, bicajosok, stb. ne akadjanak fel/ne csússzanak el.
2022. okt. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cubina ***** válasza:
Még az kimaradt, hogy van a ház előtt egy kis kert, amit Édesanyám gondozott, imádta. Sajnos ő nemrég elment, ezért most én gondozom a kertecskéjét, hátha látja fentről és örül. Nagy kövekből kiraktam a nevét és egy nagy szivecskét. Vettem színes kavicsokat, azokkal fogom színessé varázsolni anyukám nevét és a szívet. Így szép is lesz, és gaz sem fog nőni a kövezett részen.
2022. okt. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!