Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok azért utálva és...

Miért vagyok azért utálva és hülyének nézve mert nem szeretem a sört?

Figyelt kérdés

Egyszerűen ki nem állhatom, egy dobozzal sem tudok meginni, hányingerem is lesz tőle. A komlót nem bírom benne. Semmilyen sört nem bírok. Ezért a környezetem hülyének néz, mert a "többiek" pihenés képpen bontanak sört.

Namost amikor azt mondják, hogy gyere elmegyünk sörözni és én nem szeretem a sört, (helyette iszom mást) akkor meg azt mondják mit hülyéskedek, meg mit finnyáskodok.


Nem értem hogyan jön ide a finnyáskodás, ha egyszerűen nem ízlik akkor nem iszom. Ilyen egyszerű.


2022. okt. 12. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Járjál el boxolni és nem fognak hülyesének nézni. Én sem szeretem.
2022. okt. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Keress másik társaságot.
2022. okt. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Én sem szeretem a sört, sem más keserű italt, undorító ízük van. Még sosem néztek hülyének emiatt, de amúgy sem szokott semmilyen debil alkesz véleménye érdekelni. Ugyanakkor nyugodtan be lehet ülni a társasággal és ihatsz akármi mást, vagy akár semmit. Hogy lehet ilyen gyerekesnek és görcsösen véleményfüggőnek lenni?
2022. okt. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
59%
Rossz társaságban vagy. Én sem szeretem a sört de amúgy a bort és a pálinkát sem, 1-2 féle rövid van, ami szerintem finom és annyi. Ráadásul az év nagy részében konkrétan 0 alkoholt fogyasztok, mert rontja a teljesítményt a sportban. Nálunk csak gimiben volt divat ezért kiutálni valakit, felnőttként a kutyát sem érdekli, hogy mi van a poharamban.
2022. okt. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 puritan ***** válasza:

A társasággal van a baj.

Én sem szeretem a sört, bort, vagy fröccsöt szoktam néha inni. A baráti társaságom tudja ezt, bort hoznak ajándékba, vagy azzal kínálnak, ha valami összejövetel van.

2022. okt. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!