Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Haverjaim teljesen hülyének...

Haverjaim teljesen hülyének tartanak mert szeretek esős időben egyedül csak úgy sétálgatni céltalanul, szoktam velük is lógni de nem értem mi bajuk van ezzel?

Figyelt kérdés
Szerintetek is ez egy hülye szokás?Vagy csak ők reagálják túl?

2018. ápr. 26. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok, mint te. Rosszul választottál haverokat.
2018. ápr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
Na, akkor össze is jöhettek lányok, eső is van, mindketten félnótások vagytok, már csak a villámot kell kivárjátok egy rét közepén.
2018. ápr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 én fiú vagyok de azért köszönöm szépen a kedves szavakat esetleg félsz a villámlástól vagy mire fel ez a támadás?
2018. ápr. 26. 22:32
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont ma beszélgettünk haverommal, hogy tök jó érzés, amikor meleg idő van és úgy az esőbe sétálni, csak hát mindenki hülyének néz. :D
2018. ápr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gyerekként nagyon élveztem én is. Akkoriban jött be az anorák, nagyon büszke voltam rá, hogy van olyan kabátom.
2018. ápr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hangulatos az eső, nincs azzal baj. Nagyon intoleránsak a haverjaid. Vannak elég fura vágyak is, aminél még megértem, hogy az átlagember kiakad vagy undorodik, de az esőt szeretni, az OK, szerintem nem is ritka.


Sétálni ugyan nem szoktam esőben, de kimegyek a teraszra és relaxál. S bár direkt nem megyek ki az esőbe, azért már-mér fontosnak tartom, hogy néha elázzak, persze hazafelé s nem túl hidegben :D Kell az, jó kis élmény :)

2018. ápr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"szeretek esős időben egyedül csak úgy sétálgatni céltalanul"

- én is szeretek... esős időben is nem esős időben is egyedül csavarogni. Nagyon pihentető.

2018. ápr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én gyerekként szerettem, ha esett, belebújtam az esőköpenyembe, a gumicsizmámban és már mentem is, egyedül, a környéken.
2018. ápr. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
* Sőt! gyerekeknek való, mesemintás esernyőm is volt, azt is szerettem vinni magammal nagyon.
2018. ápr. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Van aki még táncolni és énekelni is szeret az esőben :)

egy klasszikus 1952-ből

https://www.youtube.com/watch?v=D1ZYhVpdXbQ

2018. ápr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!