Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi ideig lehet olyan...

Mennyi ideig lehet olyan munkát végezni, ahol a kollégák nem normálisak veled, a munkát sem szereted, lenéznek, hülyének néznek, kevés a fizetés és minden nap gyomorgörcsel mész be dolgozni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 11. 06:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%

Ameddig kell, és addig kell, amíg nem találsz másikat.

Azért nem hinném, hogy mindegyik kollégád gonosz, próbáld meg megtalálni a normálisak társaságát.

2015. márc. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Attól függ.l

Pl mennyire kell szoros együttműködésben dolgozni a többiekkel.

Egyébként amíg muszáj, és nem találsz mast ( aláírt másik szerződéssel, ez egy saját tapasztalaton alapuló jótanács)

Jelenleg, ha tudom,nhogy hő végen tuti kapok nem minimálbér, de akár kevés fizetést, és nem kell folyamatosan kontaktolnom a munkatársakkal, akkor már ma mennék..

Ilyen okokkal hagytam ott a munkahelyemet, mint te, most meg sehova nem jutok el interjűra, egyszerűen nem hívnak be.

Volt egy állas amiét hagytam, de szerződés nem volt, és nem lett belőle semmi.

Ha időben vagy kíváncsi,én 2 év után mondtam, hogy elég, amikor fizikai tüneteim lettek, amit kezelni kellett.

2015. márc. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Már van egy szerződésem amit aláírtam külföldön,1 hónap múlva kellene mennem.Már csak azért vagyok itt,mert nincs pénzem majd kimenni,tehát az a fizetés arra megy majd el.A párom azt mondta,nem akar adni nekem pénzt,dolgozzak meg érte,részben igaza van,részben nincs.De mindegy valahogy kibirom ezt a hónapot.
2015. márc. 11. 07:24
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Amíg muszáj, mert nincs jobb.
2015. márc. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%
:((((( Te jó ég, milyen pár az ilyen?! Hát az ilyen se nem férfias se nem gáláns.
2015. márc. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Akior ezt az egy hónapot fél lábon is kibírod.l

Főleg,mhogy látod a végét.

Ha nincs megtakarított penzed butaság volna nem dolgozni addig.


Ne adj Isten valami történik a pároddal, akkor miből éltek meg?

Ha van szabid, akkor vedd ki az indulás előttee, akkor kapsz fizut, mert az is tény, hogy költözés előtt kell 1 hét amíg összepakolsz.

Nem akarok károgő lenni, de nem félsz attől hogy tönkrmegy a kapcsolatotok?

Nekem nem volna olyan párom, akivel nem egy országban élünk, kiveve ha átmeneti, és megyek ki hozzá,(2-3 hőnapon belül)vagy ő ment csak üzleti útra, és jön vissza...

2015. márc. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
6%

6. Vagyok.. Egyébkent a munkájához, valő hozzáállásod utan én sem adnék..

Lenézed, de a pénz jól jönne....

:(

2015. márc. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

ma 07:29


Mire gondolsz?Miért menne tönkre?A külföld miatt?4 hónapra megyek csak,nem végleg.Jó pénzt igérnek,és számításaim szerint,olyan 1.5 milliót tudok félretenni majd kb,mivel szállást,kaját is adnak.Már voltam kint beszélni a főnökkel,egy étterembe fogok dolgozni,a szerződést is aláírtam.

2015. márc. 11. 07:33
 9/17 A kérdező kommentje:

ma 07:31


Lenézem?Ezt miből gondolod?Hol írtam én ilyet??

2015. márc. 11. 07:34
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha van a párjának akkor -amennyiben elsöprôen szeret-adna..... Ha nincs, akkor nyilván nincs mirôl beszélni. Viszont a kérdezô azt îrta, hogy nem akar adni, hát ez nekem úgy szúrja a szemem, hogy csak na:( Lehet, hogy már elôbb meg is tudta volna oldani anyagilag, hogy kimenj hozzá, ennek ellenére hagyja, hogy te szedd össze mindenre magad a pénzt?? Mert akkor nagyon nem hiányzol neki az tuti...:(
2015. márc. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!