Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Számon tartjátok, hogy kb...

Számon tartjátok, hogy kb mennyi kalóriát visztek be egy nap?

Figyelt kérdés
2022. okt. 14. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
napi 12 vagy több óra munka mellett örülök ha tudok normálisan enni nemhogy még számolgassam
2022. okt. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Annyit eszek, amennyit kedvem van. Kettlebell edzésre járok, mellette még glutén- és tejmentesen is étkezem, úgyhogy magasról teszek a kalóriaszámolásra. Kb. 4 kiló felesleg van rajtam a nassolgatás meg az energiaitalok miatt, de ezeket most nincs kedvem elhagyni. Volt olyan időszakom, amikor ezeket is kerültem, de most épp nem abban az élethelyzetben vagyok.
2022. okt. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Minek? A testem tudja, mi kell es mennyi neki. Nem is hizok el, nem is fogyok. Ezert nem zabalom a vitaminokat sem. Ha kell valami, ugyis azt kivanom, amiben az adott anyag megtalalhato. (Pl. ma ellenallhatatlan vagyat ereztem meginni egy korty citromlevet - nyilvan kellett valami plusz C-vitamin - megittam, minden kiraly.) Ezert nem is ertem, egyesek miert erolkodnek annyira az etrendjukkel.
2022. okt. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pár hetente lemérem magam, amíg rendben van, nem számolok semmit, csak próbálok sok zöldséget enni és édességet mértékkel. Ha elszalad a ló, akkor a kalóriaszámlálás segít a legjobban.
2022. okt. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. okt. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem muszáj addig nem.
2022. okt. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
nagyjából igen, ugyanis szeretnék fogyni pár kilót. De nem számolom mániákusan, csak hozzávetőlegesen
2022. okt. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Már nem. Egy ideig csináltam, aztán megtanultam, hogy nagyjából miből mekkora mennyiség hány kalória, és figyelgetem a boltban a termékek tápérték adatait, illetve figyelek a súlyomra is.
2022. okt. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miota nem versenyzek nem, akkor makrot is szamoltam nem csak kcalt. Igazabol annyit ugyse tudok enni h hizzak annyit melozok, edzek meg hat a genetika is olyan. Mar nem cel az 5-6% tzs 😀
2022. okt. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. okt. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!