Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti állítotok össze konkrét...

Ti állítotok össze konkrét étrendet a fogyáshoz? Ha igen, be is tartjátok rendesen?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy pl egy hétre előre összeállítjátok az étrendet: hétfő reggeli xy hétfő ebéd zzs, hétfő vacsora xv stb...


Ezt mennyire tudjátok tartani? Most akarok magamnak egy étrendet összeállítani, de félek hogy nem fogom tudni tartani. És most nem arra gondolok, hogy zabálni fogok majd mint egy disznó, hanem pl hétfő reggelire 1 szelet tk kenyeret adok meg kevés vajjal és felvágottal, viszont aznap reggel én nagyon az édeset fogom kívànni, pl a szerda reggelit ami ligh joghurt zabpehellyel.

Lehet ilyen esetben csalni? Vagy erőltessem meg magam és egyem azt amit előìrtam magamnak?



2018. febr. 17. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Eszem agaban sincs. Egeszseges dolgokat veszek a boltban, aztan azt csinalok, amihez epp kedvem van.
2018. febr. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Régen nem volt ilyen, de egy ideje (amióta kevesebb kalóriát eszem, mint ami eredetileg természetesen jött) megtervezem a következő napomat.

Mindig borul, mivel én azt eszem, amit épp kívánok, de azért kiindulópontnak megteszi.


Semmi értelmét nem látom annak, hogy kitarts egy épp nem szimpatikus terv mellett. Én még a kalóriakeretemet sem tartom be, ha épp éhesebb vagyok aznap... A makrók nem is annyira érdekelnek, a fehérjét leszámítva, de az automatikusan rendben van, ha kicsit ügyelek rá, hogy ne szálljak el... Olyan isten nincs, hogy a zsír ne legyen meg, innentől pedig csak a kalória számít, a jó tápanyagbevitel, a jóllakás és az élvezet.


Nálam segíti azért a tervezést, hogy speciális eseteket kivéve hasonlóan eszem mindennap, legalábbis egy időszakon belül. S ha be is lenne tervezve 3 tojás, az sokféle ételt adhat kevés egyebet hozzávéve, szóval a tápanyagbevitel valamelyest hasonló lehet a tervhez egészen más ételnél is.


Ebéd után sokszor megnézem, hogy hogyan állok, a vacsorát már kicsit jobban tudom a tervhez igazítani, az ebéd változó, van, amikor nem tudok sokat enni. Ez elég.

2018. febr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Max. egy fél napra előre - mondjuk este azt, hogy másnap mit viszek magammal. Vagy ha több napra főzök, akkor a másnapi ebéd fix, de annyi.
2018. febr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindig egy napra előre tervezek. Közben csak olyan dolgokat vásárolok egy hétre előre, ami belefér az étrendembe,így hétközben kedvem szerint variálhatom.
2018. febr. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mindig a másnapot tervezem be. Este megyek vásárolni és megveszem, ami holnapra kell. Mást nem is tartok otthon. Se spájzban sehol semmit. Így a legbiztosabb és a tuti.
2018. febr. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!