Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pécsi Emese (buszos Emese)...

Pécsi Emese (buszos Emese) története?

Figyelt kérdés
Gyakran futok vele össze mostanában. Durván férfi gyűlölő, ezt tudom róla. De igazaból nagyon kíváncsi lettem a történetère. Mindig ilyen volt? Vagy történt vele valami, amitől ilyen lett? Mert sokan csúfolják, de lehet egy férfi bántotta őt anno, ès ettől alakult ki benne ez a gyűlölet a férfiak iránt. Vigyáz rá valaki, vagy egyedül van szegény? Semmi hátsó szándék nincs bennem, csak kíváncsi vagyok.

#Emese #PècsiEmese #Pècsemese
2022. okt. 16. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Honnan kéne ismernünk?
2022. okt. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kedves kommentelő, valaki csak lakik vele egy utcában, vagy egy ház tömben és ismeri őt. A kommented igen csak felesleges volt, de azért köszönöm a nagy semmit. Jó éjszakát.
2022. okt. 16. 21:15
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Emese jött és megállt, a gyógyszertárban és arra várt hogy a tudomány leszállítsa azt a szert, amitől jobban lesz éa várta, egész nap, beragadt a lába, késő lett és a vény nélküli ablakból. Kihajolt egy férfi és mondani kezdte, Emese, de ő közbeszólt erre, én csak egy gyógyszerre várom, hogy itt, ne fújjon az a rossz szél. És a fejére mutat, az ujján lángok pattognak és csodát látott az egész lusta kígyó gyógyszertár.

Olyan szél lett, hogy a lángot, elfújta és aztán rángott, az arca míg az ajtóig kísérték.

Emese, mostmár indul a buszod, menj haza szépen, látszik hogy tudod, hogy meg vagy bolondulva. És holnap ne gyere újra, ne gyere újra...

2022. okt. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Hűha... 😎
2022. okt. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Lovasit hívd fel,elmondja.
2022. okt. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nagy semmit nektek, de már tudom mi történt szegénnyel.
2022. okt. 17. 15:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Es Egressel, a "Nagysetaloval" mi van? Meg mindig beszologat a csajoknak? :)



38F incel

2022. okt. 18. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!