Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy meritek kifejezni, ha...

Hogy meritek kifejezni, ha tetszik nektek valaki?

Figyelt kérdés
Nekem nincs kellő bátorságom ehhez és emiatt mindig bukok mindenkit.

2022. okt. 17. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Sehogy.
2022. okt. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Bámulom.
2022. okt. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Rég leszoktam arról, hogy odamegyek benyögöm, hogy tetszel aztán majd lesz valami, mert semmi értelme. Kell idő, körül kell járni az illetőt, meg kell vele ismerkedni, aztán közös programok alatt lehet közelebb kerülni.

Vagy ha alkalmi kell akkor buliban odamész egy 18 éves ribihez, mondasz neki pár mondatot ami tetszik neki és felviszed d*gni. Ennyi.

2022. okt. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom neki. Hogy máshogy lehet? Várod a sült galambot egész életedben?
2022. okt. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, jó, hogy nincs elég bátorságod, mert megment a kellemetlen helyzetektől, viszont ezen változtatni kell. Nem a bátorság növelésén, hanem a technikán. Nekem is ez jött be, a mai napig rettegek, ha tetszik valaki és tudtára kéne adnom, aztán udvarolni, de rájöttem, hogy ez így nem jó, sok lánynak egyből offos aki kifejezi az érzelmeit. Sajnos. He írsz kicsit magadról többet tudok segíteni az én tapasztalataim alapján.
2022. okt. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából én vagyok a lány és a fő probléma az, hogy nem merem tartani a szemkontaktust, kerülöm a tekintetét és ugye, ha már a legalapabb összekapcsolódás hiányzik, akkor onnantól offos az egész.
2022. okt. 17. 12:13
 7/7 anonim ***** válasza:
A mai világban sehogy, nem akarok sem közröhej vagy nyilvános megalázás tárgya lenni, se bíróságra járni szexuális zaklatás miatt.
2022. okt. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!