Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehet egy lánynak szépen...

Hogy lehet egy lánynak szépen kifejezni, hogy tetszik, hogy dundibb lett? :-)

Figyelt kérdés

A lány a suliból, akivel most találkozgatok, nagyon kikerekedett a nyáron (öccse szerint +12 kiló 3 hónap alatt). Eléggé frusztrált emiatt, és nem tudom, hogyan mondjam neki, hogy ne aggódjon, nekem kifejezetten tetszik is, hogy dundibb lett.


Szerintem ez nagyon érzékeny kérdés a randizás állapotában (még nem vagyunk együtt), talán nem kellene felhozni. Viszont ő ezen aggódik, hogy milyen kövér, és talán érdemes lenne tudnia, hogy számomra nem csak "belefér" hogy ilyen, hanem kifejezetten szebbnek látom így.


Ő 16 amúgy, én 18.


2014. okt. 4. 22:04
 1/5 DanteSparda ***** válasza:
100%
mond meg neki hogy milyen szép formás hogy nagyon tetszik hogy olyan kis gömbölyű csinos
2014. okt. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyem má' meg a gömb formád ná'
2014. okt. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak az a szó ne szerepeljen benne, hogy hízott, felszedett pár kilót, dundibb, molett stb :D
2014. okt. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 rocket32 ***** válasza:
100%

Jaj de jó, hogy híztál, csajszi,

Így már meg akarlak b...ni.

Vékonyan is csinos voltál,

Mikor kevés sütit toltál.

De nekem így jobban tetszel,

Ilyen óriási seggel.

2014. okt. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

'kifejezetten szebbnek látlak így.'

mikor ő felhozza, hogy nem néz ki jól.

azt ne mondd, amit egyes írt, sértő.

2014. okt. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!