Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ilyen sok embergyűlö...

Miért van ilyen sok embergyűlölő, szociális fóbiás ember? És miért tekintik introverziónak vagy személyiségvonásnak?

Figyelt kérdés
Szerintem semmi baj ezzel, ha az illető képes belátni, hogy ez egy kezelendő probléma és nem eköré építi az életét. De manapság inkább azt látom, hogy erre büszkének kell lenni.
2022. okt. 18. 10:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
6%
Az introvertáltak rejtett nárcisztikus személyiségek, akik mindenkinél mindent jobban tudnak a világról, míg mások háta mögött cinikus megjegyzéseket tesznek, amit persze szemtől-szembe nem mernének kimondani. Azért nincsenek barátaik, mert az álintellektuális booksmart okoskodás senkit nem érdekel.
2022. okt. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Legyenek nyugodtan azok, nekem mind1 🤷 igyis tomeg van mindenhol
2022. okt. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Úgy látom félreérthető voltam. Én tudom, hogy az introverzió személyiségvonás és természetes, adaptív működésmód. Azt nem értem, mikor valaki a szociális szorongásos tüneteire húzza rá, hogy az csak introverzió.
2022. okt. 18. 14:05
 14/16 anonim ***** válasza:
83%
Én csak a társadalmat utálom, nem az emberiséget.
2022. okt. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
82%

*Azt nem értem, mikor valaki a szociális szorongásos tüneteire húzza rá, hogy az csak introverzió."


Nem tudja, mit jelent. Annyira elterjedt az introvertáltat a csendes beszari szinonimájaként használni, hogy sokan rosszul tudják. Ez olyan, mint mikor valaki szomorú, és akkor ő "depis", vagy sokat mossa a kezét, és rögtön OCD-s, vagy nem tud megülni a seggén, és figyelemhiányos.

2022. okt. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
81%

A mai emberek nagy résez nem tud/nem akar a másikkal mit kezdeni, de érdekes módon a gyerekgyártás mégis megy ezerrel. de hova, miért, ha ilyen emberek lesznek a társadalomban? Ma már mindenki elmondhatja magáról, hogy van valamilyen jelzője önmagára nézve.

Önmagunk-, és a politika is igen sokat tett azért, amiért a társadalom ott tart, ahol.

2022. okt. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!