Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha taxival utazom mit kell...

Ha taxival utazom mit kell csinálni, hogy ne kelljen beszélgetni, meg hogy a taxis ne kérdezgessen?

Figyelt kérdés

2022. máj. 20. 23:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen megkéred hogy most csendet szeretnél, vagy fáj a fejed és ezért szeretnél csendet.
2022. máj. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Sosem beszélget velem a taxis, szóval jó taxitársaságot kell választani.
2022. máj. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10%
Én valahogy meg megundorodtam a taxisoktól. 2 éve kb beültem egy taxiba a Deákon.Volt képe 5850 Ft ot elkérni egy kb 4 km-es utazásért.Azóta nem ülök taxiba inkább hazavezetek ittasan a saját autómmal.
2022. máj. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

3, ez is taxitársaságtól függ. Az egyik pl hatezret akart elkérni azért, hogy átvitt volna egy hídon és egy kicsit tovább (lerobbant a villamos nekem meg rohannom kellett a munkába), másik társaság olcsóbban megoldotta volna, mert volt ahol kb ugyanazt a távot vagy kicsit hosszabbat kétezerért megtettük.


Meg ott van a Balaton vagy az egyéb kissebb települések, ahol nincs sok taxizós, ezért magasabb az áruk. Ott is egyszer SOS-ben el kellett jutnom egyik településről a másikra, nem egy nagy táv, kocsival pár perc. Kb ötezret hagytam nála és még egy ezrest is elkért, mert kutyával mentem.

Budapesten is taxiztam kutyával és ezért külön pénzt sosem kértek.

2022. máj. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#3.


Én sem taxizom gyakran, bár ha csendben lennének, akkor sokszor nagyon jól jönne…


Kevesebb mint 2 éve, valamikor 2020 augusztusában vonat helyett választottam a Taxit… Le intettem.

(Csak keveset mentem és nem akartam sokat várni a következő vonatra)


Direkt mondtam az elején, hogy nem igazán van kedvem beszélgetni… Annyit mondtam neki, hogy a keleti pályaudvarhoz vigyen, mert ott van találkám.


Mégis folyamatosan kérdezgette, hogy mi járatban vagyok, kivel találkozok, meg ilyenek…


Aztán azóta csak egyszer ültem taxiban, még valamikor idén januárban.


Éjszaka hívtam ki és 100+ km-re vettem igénybe.

Tehát, Őt a házamhoz rendeltem.


Szó szerint be nem állt a pofája, végig.

Ezt nem tudom szebben írni…


Mindenféléről beszélt, megállás nélkül és folyamatosan kérdezgetett is, hogy mit dolgozom, mennyit keresek, stb. és közben mint valami münchausen szindrómás, mindenféle kamu sztorit mesélt.

De nagyon indiszkrét kérdéseket is feltett…


Aztán amikor mondtam, hogy álmos vagyok és fáj a fejem, kb. 5 percig maradt csendbe. Utána kezdte elölről…


Szóval akkor csak én fogtam ki rossz taxisokat? Nem ugyanattól a cégtől voltak.

2022. máj. 21. 00:58
 6/12 A kérdező kommentje:

Bár nekem, ha taxizom az ár annyira nem számít… Nekem a 2020-as taxis, kb. 10 perces útra 3800 forintot kért el.


A 2022-es, meg 30.000 forintot a 100+ km-es, kb. 1 órás útra. Pedig Pest megyén belül utaztam…


Amikor hívtam, hogy vigyen vissza is, nem akarta úgy vállalni hogy kártyával fizetek.

Szóval nem is vele mentem haza…

2022. máj. 21. 01:04
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű.

Amikor elmondtad hova akarsz menni, akkor látványosan beteszed a füledbe a fülhallgatót és a telefonodra meredsz vagy kifelé nézel az ablakon. Vagy tényleg zenét hallgatsz vagy csak úgy teszel.

2022. máj. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

#3:

Nem baj, öreg, majd bevonják a jogsidat, vagy mész a börtönbe, miután elgázolsz valakit. Nyomorult.

2022. máj. 21. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mindig hátra kell ülni, es kerülni a szemkontaktust. Ebbol egy normalis ember tudja, nem vagy ra kivancsi.
2022. máj. 21. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
De ha ittasan ülsz kocsiba, és esetleg belemész valakimbe én nem fogok könnyes szemmel megbocsátani neked,ami nagy divat mostanában, egyszerűen megöllek a tárgyalásodon amikor csak egy méterre is megtudlak közelíteni. Úgy vezessél részegen te faccopó rohadék.
2022. máj. 21. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!