Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi számodra az élet legnagyobb...

Mi számodra az élet legnagyobb rejtélye?

Figyelt kérdés

2022. okt. 19. 22:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Ha becsukom a szemem akkor hova tűnik el a fény?
2022. okt. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
A nők.
2022. okt. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Mi van a halál után?
2022. okt. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
1-es, ez kicsit olyan mintha azt kérdeznénk, hova tűnik és miért tűnik el a világ- és testtudatunk ha elalszunk?
2022. okt. 19. 22:41
 5/16 A kérdező kommentje:
2-es erről a Vissza a jövőbe 2 című filmben elhangzott monológ jutott eszembe, amit Dr. Emmett L. Brown mondott, miután tudatosult benne hogy az időutazás mennyire veszélyes."Talán mégis jobb lesz, ha a világegyetem másik örök rejtélyét tanulmányozom, a Nőket."
2022. okt. 19. 22:56
 6/16 A kérdező kommentje:
3-as, csak az hal meg ami született, az pedig az ember fizikai teste. Az az ember tudata vagy méginkább tudatossága nem született, így nem is halhat meg, vagyis az tovább létezik a fizikai test halála után is egy másik létsíkon.
2022. okt. 19. 23:04
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Az élet értelme.

Már amióta megszületettem ez a kérdés foglalkoztat. 12-18 élet évemet azzal töltöttem, hogy depressziós voltam és nem láttam semminek az értelmét, nem tudtam megérteni mi értelme van bárminek is ha meghalunk és utána örökre porrá válunk és ha nem tettünk valami nagy dolgot, akkor magas a lehetőség arra, hogy halálunk után 2 év múlva már az emberek többsége azt sem fogja tudni, hogy valaha léteztünk. Nincs értelme annak, hogy iskolába járunk, dolgozunk, beszélgetünk, semminek sincs értelme mivel összesen meghalunk. Keress elő egy képet 1850- ből és néz azokra az emberekre akik rajta vannak, rájuk már senki sem emlékszik csak egy öreg kép emberekrol, és az összes kép amin te is rajta vagy egy ilyen kép lesz egyszer, valaki csak rá néz és egy névtelen embert fog látni aki az életét élte és meghalt és képen kívül nem maradt hátra belőled semmi. És aztán el gondolkodsz azon mi lenne ha megsem születtél volna és rájössz, hogy ez nem lett volna nagyon hatással semmire mivel annyira kicsi befolyásunk van egymásra és az elet nélküled is folytatódik. 18 éves korom óta próbálom hanyagolni ezt a kérdést mivel nincs értelme aggódnom rajta mivel nem tudok elenne csinálni semmit, így próbálom kihozni magamból a maximumot és magam szerint élni az életemet.

2022. okt. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
fizikai kint miért kell tapasztalni, valalmint spirituális kint se értem. Az érzelmi és mentális kin az tök oké, de fizikai és spirituális szenvedésnek nem értem a helyét. Egyszerűen ez minden amit taszit egy létező, miért van, hogy konfort zónán többszörösen túl tapasztalják páran. Miért kell a fájdalomküszöböd többszörösét megtapasztalnod, és hosszú ideig érezned?
2022. okt. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem nagyon sok minden foglalkoztat. Karma, reinkarnáció, mi van az univerzumonkon túl. Istenben nem hiszek, és valamennyire egy picit hiszek a szellemekben.

Legjobban a karmában hiszek igazán és nagyon sok jel van rá mostanában, hogy létezik a karma és minél inkább nem akarom megbüntetni a másik embert, annál jobban megkapja a büntetését, talán már betegesen is hiszek a karmában. De pl.: A kórház, akik csúnya bűncselekményt követtek el, nem jelentettem fel őket, de mások igen. Műtétem utan 1 héttel letartóztattak őket.

Reinkarnációban talan csak azért hiszek, mert szeretnék újra egy ilyen boldog életet élni egyszer valakivel, mint a férjemmel.

2022. okt. 20. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%

Úgy fáj az a mondat, hogy "míg a halál el nem választ."


Biztos nem lesz ilyen szerelmem következő életemben.. :(

2022. okt. 20. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!