Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik Számodra a legnagyobb...

Mik Számodra a legnagyobb kérdések, amikre szeretnéd tudni a választ?

Figyelt kérdés
Van a válaszokról elképzelésed?

#világ #legnagyobb kérdések
2016. nov. 24. 18:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Hogyan lehet megállítani a White Walker-eket?
2016. nov. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
11%
Felmerült bennem egy kérdés a közlekedéssel kapcsolatban. Adott egy 90 km/h maximális engedélyezett sebességgel rendelkező nagy forgalmú közút. Ha egy közlekedő társ indokolatlanul 70-80 km/h sebességgel közlekedik, én pedig a megengedett sebességgel szeretném, akkor ő korlátozza a szabadságjogomat? Abból következtetek erre, hogy miatta lehet 10 perccel később tudom csak elhagyni a gépjárművemet, mint azt én szabad akaratomból szeretném.
2016. nov. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Miért élünk? - Ennek megválaszolására elképzelésem sincs. :D

Mi van a halál után? - Ezen sokat szoktam elmélkedni. Lehet újrakezdjük az életünket. Lehet létezik mennyország és pokol, s a kettő közül valamelyikbe bekerülünk. Vagy szellemként a Földön ragadunk. A reinkarnációt is eltudom képzelni. De azt is, hogy egy teljesen más világba kerülünk. És az is lehet, hogy nem lesz semmi utána...

Mi befolyásolja azt, hogy hova születünk? - Mármint, ha befolyásolja egyáltalán valami vagy csupán véletlen az egész...

Létezik-e Isten? Vagy bármilyen felsőbbrendűség? - Talán igen, talán nem.

Vannak-e földönkívüliek? - Szerintem vannak, sőt biztos is, hogy akadnak más bolygókon rajtunk kívül is értelmes élet. Észlelések ugye nap, mint nap vannak ezzel kapcsolatban, de hivatalosan nem erősítette meg még semmilyen szervezet és én sem találkoztam velük.

Hát úgy ezek lennének a legnagyobb kérdések, amikre az utolsón kívül(de az sem biztos) biztos nem kapok választ ebben az életben. :D

2016. nov. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Engem első sorban a jövő foglalkoztatna. Hol leszek 5 év múlva? Hogyan alakul az életem? Hogyan alakul a családom élete?.. stb Vannak elképzeléseim és vannak reményeim is.
2016. nov. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
miért is kerülnek el engem a nők nagy ívben?
2016. nov. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ebben a pillanatban az, hogy a személyes névmásokat minek írjuk nagybetűvel...
2016. nov. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Miért gürizésből áll az egész élet? Mi értelme ennek.
2016. nov. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
vajon hitler papával mi történt pontosan....
2016. nov. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
37%
Az, hogy miért olyan hülyék egyes emberek, hogy elhiszik isten létezését. Direkt írtam kisbetűvel.
2016. nov. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egy nagy kérdés számomra, és szeretném tudni rá a választ, hogy miért ugrál ÖNKÉNT egy helyben körbe-körbe a legtöbb ember, a saját tengelye körül a végtelenségig, és miért nem veszi ezt észre? És hogy ebben mi élvezetes vagy számukra?


Mert az egy dolog, hogy nekem tetszik, jót szórakozom rajta, de NEKIK MI az érdekes ebben vajon...?

2016. nov. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!