Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha megtudnád,...

Mit szólnál, ha megtudnád, hogy a szobatársad évekkel ezelőtt szerelmes volt beléd?

Figyelt kérdés
Mind a ketten lányok vagytok. Egy középiskolába jártatok, nagyon távoli haveri volt a kapcsolat. Egyetemen teljesen random szobatársak lettetek. Egyszercsak kiderül számodra, hogy ő négy éve szerelmes volt beléd. Feszélyezne ezután a jelenléte? Egyébként nem észlelsz olyat, hogy öltözés közben bámulna téged.
2022. okt. 19. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Olyan gyorsan csomagolnek, hogy az a rekordok konyvebe is bekerulne.
2022. okt. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Én már attól frászt kapnék, hogy valaki ezek szerint egy szobában lakott velem, én meg nem vettem észre :D

Egyébként bóknak venném, nem feszélyezne, de megmondanám, hogy heteró vagyok (mondjuk ezt úgyis tudná, mert ha nem tudta volna, akkor biztos bepróbálkozott volna).

2022. okt. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem csinált semmi olyat amivel rosszul érezted magad, akkor nem csinálnék belőle nagy dolgot. Mégis nem tudunk parancsolni az érzéseinknek, csak visszafogni tudjuk őket, de ettől még nem tűnnek el. Inkább bóknak venném.
2022. okt. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Nem zavarna. "Hébe-hóba mindneki homár" - tartja az örök klasszikus ugye, és hát ez hatványozottan igaz a kamasz lányokra:D De ha nem csak kamaszként volt az, akkor is, nem mindegy? Nem tett semmit ellened, vélhetően most is kedvel valamennyire, akkor meg?

Gondolj rá úgy, mint egy olyan emberre aki az átlagnál sokkal kisebb valószínűséggel árulna el, tenne ellened. Számíthatsz rá. És bízik benned, hisz ezt is elmondta. Mert azért gondolj bele, mennyi bizalom kell ahhoz, hogy egy sikertelen homoerotikus érzelmet bevalljon az ember..

2022. okt. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elég rosszul érezném magam. A pasim is abban a koliban lakott és az esetek 95%-ában együtt aludtunk. Vagy az én ágyamban vagy az övében. Illetve szobatársak volt hogy szinte ránknyitottak. Mi amúgy többen voltunk szobatársak, de csak egy volt, akinek nem volt pasija. Ha csak annyi, hogy régen szerelmes volt belém, (miközben én nem tiportam bele azzal, hogy boldogan tervezgetem a jövőm a pasimmal), akkor nem zavarna.
2022. okt. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A régen szerelmes volt részt úgy kell érteni, hogy még évekkel azelőtt, hogy szobatársak lettetek, akkor volt szerelmes. Tehát a szobatársi kapcsolat kezdetekor már vagy négy éve a múlté ez az érzés. :D
2022. okt. 26. 19:29
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
A felvetése is gusztustalan. Kikérném magamnak. Azt szólnám.
2022. okt. 28. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!