Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha jól működik egy kapcsolat,...

Ha jól működik egy kapcsolat, akkor a két szerelmes egyén, miért mutogatja folyton a környezetnek az összes olyan képet, ahol boldogok voltak?

Figyelt kérdés
2022. aug. 28. 23:13
 1/6 A kérdező kommentje:
A környezet is vevő erre, de nem szabad nagyon görcsösen ragaszkodni, mert a boldogság adott. Nem?
2022. aug. 28. 23:17
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok ember, mikor boldog vagy szerelmes, legszívesebben világgá kürtölné. Én sem bírom magamban tölteni, ha valami nagy boldogság van az életemben.


Ki vagy te a történetben? A hülye ex, aki azt hiszi, még érdekel bárkit?

2022. aug. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A környezet egyik szerepét megkaptam, mivel barátként tekintenek rám az emberek, szeretek mindenkit, mivel emberséges vagyok, de azt figyeltem meg, hogy legnagyobb probléma az életben a görcsös ragaszkodás. Ha a boldogság ott van előttünk, számtalanszor megéljük, akkor miért bizonygatjuk ezt másoknak is folyton, akár a munkánkban, ha azt érzékeljük, amit kapunk a környezetünktől, emellett különféle hatásoktól, amik ránk hatással vannak?
2022. aug. 29. 00:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ha finom volt a torta amit a cukrászdában rendelt valaki, akkor miért fényképezi le és teszi fel facebookra??🤔🧐"


Pont azért...


Manapság mindenki fotelpszichológus; olvastok egy közhelyet arról, hogy aki szeret beszélni arról hogy boldog, az biiiiiiztosaaaaan csak kompenzál, és az élete/kapcsolata egy rakás szar. Bezzeg aki soha egy szóval sem említ semmit magáról, az aztán nagyon elégedett!! Ezt írták a www.nagyigazságok.hu weboldalon, szóval így is van.

Igaz?


Tény, hogy kevésbé megterhelő az agynak, ha a végletekig leegyszerűsítjük a körülöttünk lévő világot, és az emberi viselkedésmintákat, de az ilyesmi semmit sem ér. Egy apró infó alapján te nem fogsz betekintést nyerni egy másik ember életébe. A világ nem ilyen sekélyes.

2022. aug. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fogadjunk hogy max 20 éves vagy és nemrég olvastál egy cikket a buddhizmusról.
2022. aug. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismerek egy nőt,félévente más palija van,mindegyiket csalja orrba-szájba,a profilján mindig együtt vigyorognak aktuális barátjával,szívecske,minden.Sejtésem szerint pont a megcsalásait akarja leplezni ezzel.Szóval ilyen is lehet.Meg olyan is,hogyvalaki valóban boldog,és ezt szeretné megosztani,bár sokról inkább az ellenkezője derül ki.
2022. aug. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!