Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan viseljem el a tömegközl...

Hogyan viseljem el a tömegközlekedésen az embereket?

Figyelt kérdés
Autóm, jogosítványom nincs, muszáj busszal mennem pl. dolgozni. De az emberek a buszon teljesen lenullázzák az életkedvemet. Itt a falusi buszon folyamatosan kötekszenek meg keménykednek, rém kellemetlen közöttük lenni. Mire beérek a munkahelyre teljesen elmegy a kedvem az élettől, akkor is ha amúgy jó kedvvel keltem fel. Hogy tegyem ezt rendbe a lelkemben?
2022. okt. 20. 09:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass zenét és zárd ki a külvilágot
2022. okt. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass zenét :)
2022. okt. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Tudnál írni konkrét eseteket?
2022. okt. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ülj hátra, hallgass zenét fülesen. Ne gondolj rájuk és kész.
2022. okt. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is a zenehallgatást javaslom. Dugd be a fülest a füledbe, max hangerő (a legjobb ez az "agybedugós" fülhallagtó, mert az nem engedi be a kintről jövő hangokat annyira) és csukd be a szemed vagy nézelődj kifelé az ablakon, esetleg ha tudsz, akkor olvass közbe. Mindegy mit csinálsz igazából csak ne halld és ne lásd őket, ennyi :)
2022. okt. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
6%

Én aztán igazán emberkerülő vagyok, tömegközlekedésben talán még sosem kerestem idegenek társaságát.

Nagyon sokszor viszont ők kezdeményeztek.

Ha nem is szolgáltak örömömre ezek a kényszerű beszélgetések, döntő többségükben elviselhetőek voltak, az biztos, az életkedvemet nemhogy mindig, hanem sosem húzták le.

A helyedben önvizsgálatot tartanék, biztosan jól viszonyulok-e a környezetemhez, és ha tényleg biztos, hogy csak én vagyok a helikopter, akkor folyamodnék a bedugózáshoz.

2022. okt. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
55%

Én is konkrét esetre lennék kíváncsi...

elég sokat utazom buszon, de az esetleges tömegen kívül semmi ilyet nem tapasztaltam.

2022. okt. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem tetszik nekik ha csúnyán nézek rájuk meg bámulnak és ilyesmi
2022. okt. 20. 11:45
 9/24 anonim ***** válasza:

a napokban a legjobb döntést tettem meg ezügyben: aktív zajszűrős fülhallgató :)


max hangerőn azért nem javaslom hallgatni, mert hosszú távon halláskárosodást okoz, néha persze egy-egy jobb zenénél én is szoktam, de egész nap, rendszeresen nem ajánlott

2022. okt. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

De miért nézel rájuk csúnyán?

Nem tudsz semlegesen, érdeklődésmentesen nézni?

2022. okt. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!