Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az, hogy a tömegközlekedési...

Az, hogy a tömegközlekedési eszközökön (is) kb csak minden 2. ember húzza fel normálisan a maszkot, este kb az utasok nagyrészén nincs is semmi maszk, egyértelműen jelzi, hogy az embereket már nem érdekli a covid, már nem foglalkoznak az előírással?

Figyelt kérdés
2022. febr. 8. 09:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Mondjuk nincs kedvük feleslegesen megfulladni?
2022. febr. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Eddig nem így volt?
2022. febr. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Nem, ez azt jelzi, hogy az emberek sötétek és önzők.
2022. febr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
1-es, én ebben a szeles időben kifejezetten örülök a maszknak, külön előny, hogy a büdös emberek szagát sem érzem olyan töményen maszkon keresztül, mint maszk nélkül. Van, amikor csak emiatt veszem fel olyan helyen is, ahol nem kötelező, és a maszknak hála nem fulladozok a bűztől meg az erős szembeszéltől.
2022. febr. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Őszintén, így 2+ év után már belecsömörlik az ember, ha naponta hallja "ugyanazokat" a híreket.
2022. febr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%

Én szerintem télenként akkor is fogok maszkot hordani, ha már nem kell. Kéthetente kapok el (szinte minden télen) valami torokgyulladásos csodát, amióta maszkot kell hordani, egyszer voltam talán beteg, októberben.

Úgyhogy kövezzetek meg, de én örülök annak, hogy kell, és fogok is továbbra is.

2022. febr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Sose szerettem a maszkot, amikor utcára kellett is inkább kisutcákban járkáltam ahol senkit sem érdekelt. Most a buszt a megálló tábla előtt várom, mert az nem a megálló, így nem kell, a plázákban ételt/italt fogyasztok szinte folyamatosan, a moziban popcornt, üdítőt, hogy ne kelljen. Nem önzőség, 3 oltás van bennem, a harmadiktól elájultam, szóval legyen már elegendő, ha mellékhatásoknak kitettem magam azért, hogy ne kapjam el, azaz ne is fertőzzek.
2022. febr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Nincs tapasztalatom városi, zsúfolt tömegközlekedéssel, autóval járok, leginkább kisvárosi-falusi boltokba.


Azt megfigyeltem hogy már nem szólnak azért, ha véletlen maszk nélkül megyek be és bent veszem fel, vagy kisebb boltokban az eladókon se látok.


Illetve több emberen látom hogy az orr szabadon van hagyva.

2022. febr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%
Én is így szoktam, szerencsére már csendesül ez a kamu f*szság ezért csináljuk.
2022. febr. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%
Talán kezd megjönni az emberek esze végre.
2022. febr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!