Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minden nap kifogok az utcán,...

Minden nap kifogok az utcán, tömegközlekedésben ilyen embereket, mihez kezdhetnék ezzel?

Figyelt kérdés
Napiszinten van néhány ember akik nagyon csúnyán néznek rám, agresszív arccal, összehúzott szemekkel és szemöldökkel, mint aki kb. ölni készül úgy. Főleg ilyen huszonéves és harmincas éveikben járó és azért erősebb, izmosabb férfiak. Tény hogy nem nézek ki jól, az arcom nem az én hibámból nem túl szép, de ez olyan dolog amit csak műtéttel lehetne orvosolni. Így kicsit lehet barátságtalan a külsőm. De egyre jobban az az érzésem hogy egy nap pusztán azért nekem fog valamelyik agresszívabb egyén támadni, mert így merészelek kinézni. Az esély megvan rá, mivel kb. naponta fogok ki ilyeneket. Létezik hogy a külsőm amiről amúgy nem tehetek, már a testi épségemet veszélyezteti tényleg?
2017. ápr. 9. 08:55
 1/5 A kérdező kommentje:
És akik olyan agresszívan, gyűlölködve néznek rám nem ártottam azoknak én semmit, csak ilyenjük van vagy kitudja miért csinálják
2017. ápr. 9. 08:56
 2/5 anonim ***** válasza:
az ilyen ember full beteg, am nem biztos hogy miattad nez ugy lehet csak nincs kedve menni dolgozni s mar elege van mindenbol.
2017. ápr. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést pár napja már olvastam, miért írod ki megint? Egyébként meg se nézik az emberek a másikat, se szánakozást, se dühöt nem vált ki a látvány.

Üldözési mániád van, kezeltesd!

2017. ápr. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem téged néznek így ,hanem általában így néznek ha idegenek közt vannak. Ez egy védelmi reakció ,ha mindenkire mogorván gyilkosan nézel (és még esetleg gyúrsz is) akkor kevésbé kötnek beléd, mert feltételezik ,hogy azonnal ellentámadásba lendülsz,de minimum üvöltve elküldöd a másikat a faxba.

Sajnos a sok lehúzós, lejmolós, kötekedős, tolvaj alak miatt fel kell venni ilyen álarcokat. Ne magadra vedd.

2017. ápr. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

dolgozol lesz pénzed és akkor tudsz venni egy kocsit,meg fent tudod tartani.

és akkor kizárod a lehetőségét a napi szintű bkv-s pislogóversenyeknek.


a másik lehetőség,hogy elkezdesz bokszolni járni és ha már belejöttél és valamelyik csúnyán néző odajön neked pampogni,akkor nehézség nélkül lezúzod.


röviden-

meg tudod oldani pénzzel,vagy képességfejlesztéssel.

2017. ápr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!