Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő aki ha...

Van itt olyan nő aki ha felvesz magára kosztüm{t, magassarkut bármi egyéb dolgot és sokkal nagyobb lesz az önbizalma?

Figyelt kérdés
2022. okt. 22. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a magassarkútól magabiztosabbnak érzem magam:) jobb érzés benne lenni( vagyis van ami kényelmetlen, de nagyobbnak és bátrabbnak érzem magam tőle)
2022. okt. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az eleganciátol nem az onbizalmam lesz nagyobb hanem elkezdem utalni a népet hogy ez miatt átmennek nyalisba.


Pl ha melegitoben vásárolok le se sz.rnak, de ha kiskosztümben miegyebek, meg mindenki ott ugral pattog csicskul körülöttem. Ég és föld a különbség bármely kiszolgálásban(abc, ruhauzlet, posta, bank, taxisok, akármi)

Ez miatt, hogy külsőségek alapján ítélnek meg, szinte le sem tudom írni amit érzek. Szánalom hányinger megvetés ilyesmik.



Az meg egy kész elégtétel volt amikor egyszer jartam egy kozosségbe (nem tanfolyam de igy kell elképzelni), mindig hó't egyszeruen, szürke egér módon összekötött haj miegyéb, a srác aki nekem tetszett le se sz.rt, a tanfolyam végeztével meg sacc félév múlva meglátott egy étteremben a pàrommal(extra bombanőként)és szószerint legyökerezett a lába megállt és tátott szájjal nézett és már ugy szóltak rá hogy haladjon már mert egy az egyben lefagyott és csak bámult.

Ezután mikor meglátott utcán, rohant utánam hogy beszélhessen velem, kedvesen el is utasítottam helyből a közeledését.


(Akinek nem kellek fáradtan kócosan az ne akarjon tőlem semmit akkor se ha épp bombaformában vagyok. Én igy vagyok vele.)

2022. okt. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
Azt mondják, nem a ruha teszi az embert. Talán ez az egyetlen közmondás, ami nem igaz. Mert bizony egészen másképp érzi magát az ember elegánsan, flottul, mint talpig toprongyban.
2022. nov. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!