Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mikor magassarkuban vagytok...

Mikor magassarkuban vagytok lányok olyankor nagyobb az önbizalmatok és magabiztosabbak vagytok?

Figyelt kérdés

2015. febr. 16. 19:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem nagyon szeretem a magassarkúkat. És csak néhány pár magassarkúm van, bár azok sem igazán magasak. De vannak alkalmak, amikor csak olyat illik felvenni. Viszont amikor rajtam van, akkor magabiztosabbnak érzem magam. :)
2015. febr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Loretta azért érzed magabiztosnak,mert magasabb vagy tőle
2015. febr. 16. 19:15
 3/15 piriiiii ***** válasza:
65%

Nem.

Például így nem tudok futni a busz után. Ezért, amikor biztos, hogy futnom kellene a busz után, kizárt, hogy magassarkút vegyek fel.

Inkább bizonytalanná tesz. Eléggé ingatag egy magas sarok. :D

Egy lapos csizma vagy egy tornacipő sokkal jobb.

2015. febr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
#2 Hát ez előfordulhat, mert csak 161 cm magas vagyok. :D
2015. febr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Télen a sikosban oké hogy nem hordod,de amugy ha időben elindulsz,nem kell futni a busz után!
2015. febr. 16. 19:21
 6/15 anonim válasza:
Nem igazán szeretem a magassarkút, de ha olyan alkalom van felveszem talán nő egy kicsit az önbizalmam, hogy mást is felmertem venni mint a többiek.
2015. febr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Utálom a magassarkút, mindig félek hogy elesek, kibicsaklik a bokám vagy valami. Egyedül azért szenvedek vele gyakran, mert a barátom 35 centivel magasabb nálam és ez nagyon zavar.
2015. febr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Megértelek 35centi elég sok
2015. febr. 16. 19:31
 9/15 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok magabiztosabb. Nem szoktam hordani és félek, hogy hülyén megyek benne, mindig azon izgulok, hogy jól lépjek. 170 centi vagyok és nagyon vékony a testalkatom, mint egy gazellának és olyan colosnak érzem magam. Nem szeretek így kitűnni a tömegből, zavarban vagyok.
2015. febr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én szeretem, nőiesnek érzem magam benne. De nagyon fontos a jó cipő kiválasztása ha nem akarod véresre dörzsölni a lábad... Nekem egy bőr körömcipőm és egy szintén bőr magassarkú bokacsizmám van, 10 centi alatt van kicsivel a sarokmagasságuk és sose törték fel a lábam. És nagyon dögös mindkettő :)
2015. febr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!