Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az normális, hogy ez ennyire...

Az normális, hogy ez ennyire felhúzott?

Figyelt kérdés

Alapból egy nyugodt típus vagyok, de ez még mindig dühít.

Tegnap láttam egy nőt, aki tolta a babakocsit. Beletolta valami döccenőbe, a gyerek majdnem kiesett. Erre pedig az volt a reakciója, hogy lebaszott 2 pofont a gyereknek, az elkezdett sírni és tolta tovább.

Mikor közelebb ért odaszóltam "legközelebb én fogok neked két büdös pofont lebaszni, ha még egy ilyet meglátok", az meg meglepődött arccal ment tovább.

Pedig amúgy egy csendes, nyugodt ember vagyok, de ez úgy jött magától.

Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Ugye ti sem hagynátok ezt szó nélkül?

Az én szüleim is ilyenek voltak, kaptam pofont azért is "hogy legyen miért sírnod"... Rossz látni, hogy így felnőve, a kb korombeli, aranyosnak tűnő lány, ilyet művel szerencsétlen gyerekkel.

22/f



2022. okt. 25. 08:25
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Én mosolyogva szoktam hallgatni ahogy bőgnek. Magamban nyugtázom, hogy "szar lehet, de szerencsére én tudok védekezni".
2022. okt. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Egyetlen embert tud mindenki megmenteni. Saját magát.
2022. okt. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Anyánk is ilyen volt. Tesom izgett mozgott mikor pelenkázta erre hatalnasat csapott a fenekére. Nagyvaloszinu engem is vert már babaként is csak nem emlékszem, mert kesobbrol vannak ilyen emlékeim.
2022. okt. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Bár ki nem állhatom a gyerekeket és amúgy én lehet nem mertem volna szólni, de szerintem jól tetted. Az alkalmatlan szülő alkalmatlan gyereket nevel, aki része lesz a társadalomnak amit még jobban bomlasztani fog, értsd az ország mentális állapota már így is tragikus szinten van.. Bár nem sok esélyt látok rá hogy elgondolkodik a tették. Volt aki buszon verte meg a gyereket, valaki higgadtan oda szólt hogy ezt így ne és csak veszekedett tovább, hiába az ész érvek.
2022. okt. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez a reakció lenne a normális!


Gondold el, hogy hányan mentek volna szó nélkül tovább és hányan fordítják el a fejüket akkor, amikor pedig cselekedniük kellene !

2022. okt. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
78%
A saját emlékeid miatt húztad fel magad. Én kifejezetten nem bírom a gyerekeket de hasonló esetekben eszembe szokott jutni, hogy mégis mi a lófaxnak szaporodik az olyan, aki nem tud ütés nélkül gyereket nevelni. Btw engem is vertek anno és emiatt is felcsesz, ha azt látom, hogy valaki egy nála kisebb, védtelen élőlényt bánt. Na meg szerintem az sokat elárul valakiről, hogy hogy bánik azokkal, aki fölött hatalma van. Aki a napi feszkót egy nála 50 kilóval könnyebb, kis emberen tudja csak levezetni, az elmehet a büdös pcsába.
2022. okt. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted!
2022. okt. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, igen. Én lehet, hogy le is baxtam volna a csaj két nagy pofont, de olyan isteneset.
2022. okt. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
36%
Ja, aztán előkerül a pasija, az meg összecsomagol titeket és elpostáz élő bőröndként Albániába, ti kis városi Batman-ek.
2022. okt. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!