Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy iskolatársam, aki az...

GaborKss kérdése:

Van egy iskolatársam, aki az óra elejétől a végéig úgy remeg, mint egy felhúzott rugó. Rendesen fel-le mozog az egész teste. Ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés

Elég bizarr látvány, ráadásul minden nap minden órán. Valaki találkozott már hasonló esettel?

(A csajról azt kell tudni - ha ez fontos -, hogy elképesztően beképzelt, kibírhatatlan, okoskodó, és radikális hitgyülis, vagyis semmiféle szexuális kapcsolata nincs és nem is volt)



2018. okt. 17. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet idegi alapon ilyen, de az is lehet hogy nem bír meglenni egy helyen.
2018. okt. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Metionin ***** válasza:
100%
Vagy simán nem tud egy helyben ülni, vagy ideges és szorong. Mi is ezt csináltuk minden matekórán mert rettegtünk a tanártól. A fél osztály hányt a gyomoridegtől ha azzal a tanárral volt óránk. Plusz ha vallási fanatikus a családja, az elég komoly lelki megterhelés és megfelelési kényszer lehet egy kamasznak, ez szintén rátehet egy lapáttal. Az is lehet hogy otthon büntetik ha rosszabb jegyet kap és emiatt "okoskodik" és izgul.
2018. okt. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
nem tudom, de egyszer elment az egyik rokonom ilyen hitgyulekezetes gyulesre, ahol mindenkit "megszallt a szenszellem" es emiatt a foldon vergodtek, mintha valami rohamuk lenne. lehet, h nem ehhez van koze, de szerintem a suliba is elkiseri a szenszellemxD
2018. okt. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szentszellem*
2018. okt. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sajnos lattam mar meg anno altalanos suliban, sajnos van ilyen betegség
2018. okt. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet kényszerbeteg, ami kényszer cselekvésekkel is jár. Folyamatosan mozog, remegteti a lábát, a kezével mindig csinál valamit, vagy nem tud megülni egy helyen. Ha ez a viselkedés csak egy tanórára vonatkozik, és a többin nem csinálja, akkor szorongás. Lehet a múltban volt egy olyan élménye, ami ahhoz a tanórához fűződik, ezért még ma is retteg tőle. Én is így vagyok egyébként a matekkal, egyszerüen nem bírom ki a 45 percet. Pedig ma már normális tanárom van, de még sem múlik el.
2018. okt. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pfff....nekem ks van egy ilyen csoporttársam és megmondom őszintén, hogy ki tudnám hajítani az ablakon, mert annyira idegesítő. A legtöbb teremben egyben vannak a székek és az asztalok, tehát össze vannak kapcsolva. Ez azt jelenti, hogy ha elkezdi ezt (nem is tudom, hogy minek nevezzem, így ütemesen dobálja a lábát), akkor nem csak a saját asztala és széke mozog, hanem minden vele együtt.... nyilván, ha messze ülsz tőle, akkor nem annyira lehet érezni, de a körülötte lévő sorokban nagyon durva. Konkrétan nem tudok normálisan jegyzetelni, mert mozog az asztal és a kezem is rázkódik, a hajam is ugrál és az egész testemen is érzem... eszméletlenül idegesítő. Már volt, hogy megkértük néhányan, hogy hagyja abba, de utána ugyanúgy folytatta. Amúgy nem tudom, hogy mi lehet a baja vagy miért csinàlja, de én már nem bírom...
2018. okt. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó! Talán tikkel vagy kényszeres? Elég nagy bornyú vagy te...
2018. okt. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Így belegondolva nem is tudom mi lehet a baja. Azt mondtam, volna, hogy fél az emberek között lenni, mert annyira visszahúzódó. De az írásod alapján nem visszahúzódó, és nem is fél. Tehát szerintem egyszerűen csak beteg :D
2018. okt. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%

7-es vagyok

Hát nem tudom, lehet, hogy bunkó vagyok, de szerintem igazam van. Ez eszméletlenül zavaró és kész. Nem érdekel, hogy mi baja van és miért csinálja, nem az én dolgom. Ugyanakkor az már igenis baj, ha ezzel zavar másokat. Nem tudok tőle normálisan koncentrálni, gondolkodni, írni mert mindenem mozog. Zavaró, amit művel, függetlenül attól, hogy direkt csinálja vagy esetleg van valami problémája. Üljön külön egy félreeső részre, de ne az emberek közé, ahol mindenkinek remeg a keze, remeg a teste, ugrál a haja és hullámzik az innivaló a pohárban/üvegben...

2018. okt. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!