Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bicskanyitogató kérdés követke...

Bicskanyitogató kérdés következik. Szerinted ki volt minden idők legkegyetlenebb sorozatgyilkosa?

Figyelt kérdés
Indokokkal is kiegészítheted, sőt úgy lenne az igazi. Egyszerűen érdekel hogy ki mit gondol. Ha idegennek érzed magad a témában, esetleg számodra túl felkavaró akkor kérlek görgess tovább.
2022. okt. 25. 09:02
 1/10 anonim ***** válasza:
43%

Én a gyilkosokkal ugy vagyok hogy nekik voltak a legkegyetlenebb szüleik.

Szinte az isszes gyiljis kirelőzménye az hogy verték éheztették utcára tették ki, pedofiloknak adták el meg stb

Mentális zavaruk lesz az ilyen gyerekeknek. Betegek.

2022. okt. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%

*szinte az osszes gyilkos kórelőzménye az


(Hitler gyerekkora is séruléseket okozott csak neki)

2022. okt. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem többen is díjnyertesek ebben:


pl.Mengele, Vlad Tepes, Báthory Erzsébet, meg az összes cvid-vakcinázgató...

2022. okt. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Hasfelmetsző Jack és a Zodiákus, mivel őket el sem kapták.
2022. okt. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Dahmer, Fish, Gacy. De sok beteg állat volt.
2022. okt. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Bármelyik, amelyik gyerekeket ölt (Dahmer, Gacy ugrik be első körben).
2022. okt. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

La Bestia

[link]


Lassan és kegyetlenül halálra kínzott, csonkított és erőszakolt kb 200 gyereket. 40 évet kapott jogi kiskapuk miatt, nemsokára szabadul.


Ő a legrosszabb.

2022. okt. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén hiszem ha csak a gyilkossimogatók lennének a gyilkosok áldozatai, akkor a világ jobb hely lenne.


Jóval több embernek van végtelenül tragikus gyerekkora, mint hiszitek. Ezeknek a megerőszakolt, bántalmazott, sokszor mindenféle mentális betegséggel küzdő embereknek mégis csak egy nagyon kis része lesz kegyetlen gyilkos. Nincs mentség az ilyen tettekre, márpedig ha valaki a témában CSAK a szomorú sorsról tud szájat tépni, akkor az igenis mentségeket gyárt.

2022. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
David Ray Parker. Ez az ember annyira szadista volt hogy 100 ezer dollárt elköltött arra hogy nőket kínozzon. Elvilleg 45-60 nőt kínzott 3 napon át. Mondok példákat miket csinált: nők melleire ilyen áramütőt rakott amit órákon át ki be kapcsolgatott amíg meg nem unta. Volt mikkor nőket lógatott sulyokat rakott a labukra és verte őket minden szarral főleg áramütő bottal vagy nem is tudom hogy hívják pontosan. És jött az ő szavai szerint játékdoboz az utolsó végállomás a 3. Napon ahol egy szék található és háttérben teli van minden eszköz amivel az embert kínozni lehet. Ha valakit érdekel az a "játékdoboz" akkor írja be hogy David Ray Parker toybox a kép magáért beszél.
2022. nov. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#9 vagyok azt kifejtettem mikkor a nőket elkapta akkor mindig amikkor bevitte a lakásába egy hangfelvételt játszott le amiben elmondta miket fog művelni velük. David Ray Parker utolsó áldozata megszökött és nyilván Davidot letartóztatták 224 év börtönt kapott rá egy évre szívrohamban meghalt
2022. nov. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!