Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért olyan elítélendő ha...

Miért olyan elítélendő ha valaki utálja a többi embert a tömegközlekedésen? Legalábbis egy jó részüket, gyomorgörcse van tőlük

Figyelt kérdés
Ha az ismerőseimnek panaszkodok emiatt elmondanak minden panaszkodós ócsárlódós kis gyökérnek. Pedig szerintem ami zavar engem a tömegközlekedésen, az másokat is simán zavarhat
2022. okt. 27. 05:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
én nemcsak ott, mindenhol utálom a többi embert
2022. okt. 27. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ilyen dolgok zavarnak mint pl: valaki olyan beteg hogy úgy köhög hogy a tüdejét majdnem kiokádja, aztán a kötekedő alakok, meg a gyerekek akik üvöltenek egész úton, most ennyi jut eszembe
2022. okt. 27. 05:10
 3/22 A kérdező kommentje:
És ezekkel a dolgokkal elég gyakran szembesülök
2022. okt. 27. 05:11
 4/22 anonim ***** válasza:
90%

Mindenhol ez van,nemcsak a közlekedésben.

Egy nagy könyvtárba járok,olvasgatni.Ott elvileg csendnek kéne lenni,elvileg..

De homelesseknek is van napi olvasójegye, ott alszanak a székeken,horkolnak,esznek, finganak.Volt,hogy a mosdóban borotválkoztak.

Vannak akik apró gyerekkel jönnek be,akik visítoznak,szaladgálnak.

Rendszeresen szinte mindenki telefonál és beszél hangosan.


Ilyen lett a világ,de azért mert az egyes emberek is ilyenek lettek, önzőek. Ez az eredménye a valósítsd meg magad "mozgalomnak".

2022. okt. 27. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%
Mások meg a panaszkodást nem szeretik. Céltalan. Nem teszel semmit, hogy jobb legyen a helyzet. Pedig lehet tenni. Mindenki tud tenni.
2022. okt. 27. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Én zenéket hallgatok mindig így addig sem kell emberekkel foglalkoznom. Ez pedig kikapcsol, boldoggá tesz.
2022. okt. 27. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
60%
Mert túltoljátok, azért. Annyira azért nem szar a tömegközlekedés, mint ahogy előadjátok, ez sima hiszti részetekről.
2022. okt. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a panaszkodásod idegesíti őket. De maximálisan egyetértek, hogy olyan emberekkel találkozni tömegközlekedésen hogy inkább hagyjuk... Teljességgel megértek mindenkit, aki inkább vezet. Pl tegnap 2 némber kiosztott 2 nénit, csak azért mert ők később értek oda, de előbb tudtak felszállni, mert pont úgy állt meg a busz. Vicc, komolyan.
2022. okt. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%
Most írjak ki kérdést, hogy minden reggel a sulis tinik csoportjában 3 féle szót hallok addig, amíg le nem szállnak? ("g*ci, b+, anyád). Ha idegesít, akkor velem van gond. Megvaltoztatni senkit nem tudunk, csak magunkat.
2022. okt. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
41%

Nem az a bajuk, hogy nincs igazad, hanem az, hog ypanaszkodsz.

Zavar. Értem. Mit kezdjek vele? Megváltoztatni nem tudom, ráadásul egy cosmó esetben tök érthető a dolog (pl mi a fszt cisnáljon egy csecsemő, ha a funkciói 50%-a az, hogy sír? Örülj neki, hog ynem a másik 50%-ot cisnálja éppen, ami a fosás:D Vagy pl ok, hogy betegesen köhög egy ember, de hogy jusosn el az orvoshoz akkor?)

2022. okt. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!