Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen balhékát szokatot...

Milyen balhékát szokatot látni tömegközlekedésen?

Figyelt kérdés
Igazából a nem túl régi storykra vagyok kíváncsi

2022. okt. 8. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A 4-6-on tegnap ráordított egy roma gyerek egy nénire, hogy KILIMÁNDZSÁRÓ SZAMURÁJ ASSZONY (vagy valami ilyesmi), aztán lefutottott.
2022. okt. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem. Legfeljebb olyat, hogy az ellenőr leszállít valakit, akinek nincs jegye, aztán van egy kevés elégedetlenkedés, aztán minden megy tovább, ahogy előtte.
2022. okt. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igazából van néhány,de nem igazán szoktam buszozni-vonatozni,de pár sztori:

Mentem a vonattal 6 évesen anyámmal haza,és felszáll 2 fazon mecccspólóban(nyilván jöttek meccsről),és persze sör+pálinka+egy telefon,é perszre valamin össze vesztek és máris bunyó volt..

Na bírom,megyek a billamoson,2 csőviket meg 1 öreg asszony volt,és össze veszten valamin,és egyből össze bunyóztak.

2022. okt. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Lekopogom, de nagy balhét, verekedést, dulakodást eddig még nem láttam. Pedig 8 éve buszozok; gimi alatt, illetve most, egyetemen is. Összeszólalkozások, veszekedések voltak, mostanában elég sokszor, mármint a régi időkhöz képest.


Ilyenkor a bérletesek dörrenek rá a sor elején álló jegyet vevőkre, olyan helyközi, távolsági járatokon, amik túlnyomórészt bérletes diákokat és bérletes dolgozókat szállítanak. Vagy épp a "sorban" lökdösődők vesznek össze, hogy ne furakodjanak tovább, figyeljenek a másikra.

A héten például, szerda magasságában, egy látszólag 25 év körüli nő állt neki elég hangosan kiabálni, hogy a reggeli 6:30-as busz miért van állandóan tele iskolásokkal. Mondta egy ideig a magáét, majd többen visszaszóltak neki, egy néni pedig kifejezetten a szemébe szólva, kedvesen ugyan, de határozottan felvázolta neki a helyzetet. A sofőr szólt végül oda, hogy elég legyen, így ért véget az eszmecsere.

2022. okt. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kis ideig laktam Pesten. Egy beszívott pali egyszer csak felszállt a buszra, amin utaztam. Végigfenyegette az összes utast, beleértve engem is, kb így:

"na mivan heee?! befogjátok a p0fátokat, amint itt vagyok?! Na ki mer megszólalni, he?!! Aki kinyitja a pofáját, elvágom a torkát!! Megértetétek!!!???" - skandálta megállás nélkül, ordítva.


Persze lapultunk mind, de a sofőr is. Szó szerint ráhajolt a kormányra, nem tudom, adott-0 le vala mi vészjelzést. Bár hatása nem lehetett, mert ez ment kb 10 percig, én meg végig azon igzultam, előbb szálljon le, mint én, mert ha nem, akkor kénytelen leszek az éjszaka kellős közepén tovább utazni, mint ő, majd leszállni, és visszabuszozni.


Mondanom se kell, senki nem szállt le ott, ahol ő. És megúsztuk.

2022. okt. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5

Mondjuk a buszsofőrnék lett volna 32-es csillaghuzó,vagy francia kulcs,és tudod:

-Nekem ugatál kis b..i?

:DD

2022. okt. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Általános, hogy a kisebbség rendez időközönként egy részt a Majmok bolygója madzsar nyelvű változatából...
2022. okt. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!