Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan hely, ahova eddig...

Van olyan hely, ahova eddig jártál, de úgy megemelkedtek az árak, hogy már nem mész?

Figyelt kérdés
Pl. Ruhabolt, étterem, akár egy "kínai mindenes" bolt, ahova eddig volt értelme beugrani, de már nincs, stb.
2022. okt. 27. 08:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Spar. Azért bocsika, de nem fogok 650 forintot fizetni a kakaóért, ami máshol 350. Beteg állatok.

(ez csak 1 példa, még sorolhatnám)

2022. okt. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán, viszont a heti egy bevásárlás helyett havonta max 2x megyek.

Ugyanannyit költök csak szemetebb alapanyagokat vásárolok.

2022. okt. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem hely, termékek.


Pl amiota 10 tojás 800-1000 ft korul mozog, egyszeruen nem veszek tojást.

Vagy ha nincs épp vmi olcsóbb kenyér éppen, csak a 600 Ft-os 250 grammosak, nem veszek kenyeret.


Multkor meglattam hogy a virslik is ezer körül vannak, nem veszek azota virslit sem


Ujabban inkább menzát fizetek csak, vagy menüt veszek, vagy pizzázok vacsira, így olcsóbb mint főzni. Es kb üres a hűtőm.

2022. okt. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

A kínaiakra visszatérve én nem ertem azt hogy a cipőik csizmáik amik egy szezont sem bírnak ki, miért 15-25.000 ft?

De sajnos a kinaiban van csak pl nagyon magassarku egybetalpu csizma, máshol NINCS, csak laposak, igy nuszáj a kinaiban vennem 2 csizmát egy télre, mert egy sz rrá megy 2 honap alatt.

2022. okt. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
A dohányboltba nem járok, egy doboz cigaretta nem ér nekem kétezer körüli összeget.
2022. okt. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

4.vagyok


Pl ennyire magas csizmákat sehol nem árulnak csak a kinaiban:(

[link]


Netrol meg nem merek rendelni (emag), es neten amugy is "elfogyott"/"nincs raktáron"

2022. okt. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2022. okt. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy soha, nem mondanám, de művészmoziba itt Budapesten most már csa akkor fogok menni, ha olyan filmet akarok megnézni, amit máshol nem játszanak. Eddig jártam, mert szerettem a hangulatot és volt 1-2 moziban akciós nap, amikor 1200 Ft volt egy jegy - most ezt megszüntették, és mivel gyakran járok moziba viszonylag, inkább megyek multiplex moziba akciós napra, mert nem szeretnék majdnem 2000 Ft-okat fizetni mozijegyért.


Meg bizonyos termékek vannak, amiknél megvárom az akciózást, mert viccnek tartom, hogy már 1600 Ft bizonyos helyeken egy kenhető vaj, 1300 Ft egy nem kézműves / középkategóriás márkájú flakonos barbecueszósz (sőt ismerősöm drágábban is látott), 1200 Ft egy literes ananászlé (rostos és 100%, de akkor is).

2022. okt. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen sehol sem éri meg vásárolnom ilyen árak mellett, ezért kénytelen vagyok a lehető legminimálisabbra szorítkozni. Az étrendem a jelenleginél kevésbé változatos már nem lehet, évek óta szinte minden nap ugyanazt eszem, egyszerűen nincs miből lejjebb adnom. Étterembe, szórakozóhelyekre eddig sem jártam, ruhából végül is nincs égető szükségem a jelenleginél többre.
2022. okt. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én már jó ideje szinte semmi édességet meg nassolnivalót nem tudok enni emiatt, nincs pizzarendelés meg semmi ilyesmi.

Hihetetlen hogy elszálltak az árak ebben a putri országban. Szerintem lassan megtanulok fotoszintetizálni.

2022. okt. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!