Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van-e olyan hely, ami mostanáb...

Van-e olyan hely, ami mostanában a megemelkedett árak miatt bezárt, és téged ez rosszul érintett? És ha igen, akkor mi?

Figyelt kérdés
Legyen szó kedvenc étteremről, esetleg munkahelyről, kisboltról.
2022. okt. 7. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
uszoda
2022. okt. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre semmi.
2022. okt. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy viszonylag nagy cukrászda, ami mellett minden nap elmegyek. Elég nyomasztó látni a vidám fagyis, süteményes plakátokat, és mögöttük az üres épületet.
2022. okt. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre nem, mert amúgy sem mentünk igazán sehova a nyaraláson kívül, mert már minden egyre drágább lett az utóbbi években. Szóval nincs ilyen "kedvenc hely" vagy valami, amit sajnaálnék. Persze rossz lesz látni, ahogy zárnak majd be a helyek, de közvetlenül engem nem érint.
2022. okt. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerettem volna kipróbálni egy éttermet, de bezárt ideiglenesen, nem tudom mi miatt.
2022. okt. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!