Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hobbi testépítők, mennyit...

Hobbi testépítők, mennyit költetek havonta kajára a megemelkedett árak mellett?

Figyelt kérdés

Főleg a hobbi testépítők válaszai érdekelnének, mert a profik biztos hogy jóval többet költenek és minőségibb kajákra. Pár éve már járok konditerembe, a kaját nagyrészt be tudom tartani, nem vagyok édesszájú, ritkán kajálok csak félre. Viszont azt látom hogy például a zsírszegény túró került áprilisban 489ftba, most kerül 899ftba (Penny Market, és az még egy olcsóbb bolt). Jelenleg 75 kg vagyok, tehát fehérjéből nagyjából napi 150 g kéne, iszok mondjuk fehérjeport is. A kaja viszont kezd nagyon elmenni egy lassan nehezen megfizethető irányba.


Ti miket szoktatok venni, mekkora kiszerelésben és mennyiért hogy viszonylag elfogadható áron kijöjjetek a kajából havonta?


2022. okt. 12. 06:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Én kb. annyit, mintha szemét kaját ennék. 75 ft/db áron veszem az L-es tojást, a reggeli tükörtojásom magos kenyérrel nem jön ki drágábra, mintha vennék 3 fánkot a büfében. Amit írtál, ezt a 2 g/testsúly kg fehérjét meg engedd el! Persze rosszat nem teszel vele, de ez a mennyiség élsportolóknak ajánlott, gondolom nem készülsz testépítő versenyre. 1,5 g/testsúly kg fehérje elég naponta.
2022. okt. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal felesleges ennyi fehérje. Én úgy számolom, hogy kb. 15% a testzsírom, és zsírmentes testsúlyom *1,5g meglegyen legalább, növényivel együtt. Ez bőven meg szokott lenni, fehérjepor nélkül. Én tojást már egy ideje nem eszek és már a túrót is abbahagytam. Lehet, hogy gáz de én főleg csirkét eszek. Olcsóbb mint a legtöbb hús, gyorsan el lehet készíteni. Úgy se vagyok egy ínyenc.
2022. okt. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
Amíg ott tartunk, hogy 2x tskg fehérje kell hobbistaként addig felesleges ebbe bele menni. Nyilván drága a fehérjedús étrend, ha üres kalóriaként viszed be a szükségtelen többletfehérjét
2022. okt. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ja bocs a válasz lemaradt, nekem napi kb. 3000-ből jön ki, de nekem a kalóriafedeztem kb. 30%-a "szemét", feldolgozott kaja.
2022. okt. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
hol veszel 75ért L-es tojást? én már csak 100 felett látom mindenhol
2022. okt. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért reggelente a 410 forintos kakaóscsigát full porcukorral nem hagyom ott másnak.
2022. okt. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az mekkora csiga? :D azért 180-ért még mindig kapni egy kb 90 grammosat, attól még hogy az ételek ára ezerrel inflálódik
2022. okt. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
Brutális nagy csiga, nem ilyen Spáros, ragacsos vacak. :-D F*szom eszik tojást, meg ilyen vackokat.
2022. okt. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#5:

Egy maszek tojásosnál veszem.

2022. okt. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 NTBS ***** válasza:
Többet.
2022. okt. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!