Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennél,mire gondolnál a...

Mit tennél,mire gondolnál a halálra ítélésed előestéjén?

Figyelt kérdés

(Teszem azt mondjuk tudod hogy másnap sortűzzel kivégeznek)


Ha a legközelebbi hozzátartozókkal beszélhetnél max 10 percet mit mondanál nekik?Ennél és innál valamit az előestén?Mit "tárgyalnál ki magaddal"?Megpróbálnál mindenáron megszökni?Megpróbálnál a kivégzés előtt öngyilkos lenni?Mik lennének az utolsó szavaid?

És úgy általában ha jól végiggondolod hogy zajlana az egész?



2022. okt. 27. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Hogy valamit nagyon elrontottam.
2022. okt. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

"Si vis pacem, para bellum."

Amúgy melyik országban és mivel kaptak el hogy holnap kivégeznek?

2022. okt. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tisztázásképpen:A fiktív kérdésre részletes,és saját magatokra nézve reális elgondolásokat várok!:)
2022. okt. 27. 22:19
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
Attól függ... Miért akarnak kivégezni... Egy sorozatgyílkosnak a halál pl nem megviselő gondolat...
2022. okt. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Arra, hogy halálom után kiken fogok bosszút állni...


Meg ennék egy jót és elköszönnék a szeretteimtől.


Szerintem a sortűz viszonylag gyors lefolyású lehet - bár nem haltam még meg sortűzben tudomásom szerint.


Öngyilkosság tisztára értelmetlen őrültség lenne, amikor másnap jön a bűnhődésmentes megváltás.


Aztán lehetne bárkit kísérteni. Pl. egy kis bögrehajigálás a Karmelitában vagy mittudomén... :D

2022. okt. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
megpróbálnék megszökni mindenáron. ha teljesen lehetetlen akkor kérnék valami jó fincsi kaját
2022. okt. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Arra, hogy kétszer annyi bűncselekményt is elkövethettem volna.
2022. okt. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Felidézném az összes viccesebb Family Guy részt.
2022. okt. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
Csak arra tudnék gondolni, vajon kikapcsoltam-e a gázt otthon...
2022. okt. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%

Büntetlen előéletű vagyok, nem hinném hogy történni fog olyasmi, hogy én ilyen helyzetbe kerüljek. (plusz az országban nincs kivégzés)


Előestén nem hinném hogy tudnék enni, nem lenne étvágyam.

Nem próbálnék meg előtte öngyilkos lenni.

Megszökni? Nem tudom, az élet ösztön nagyon erős, nem tudom, hogy megpróbálkoznék -e vele.

Mire gondolnék az éjszaka folyamán?

A múltamra, az elrontott kapcsolataimra, a sok rossz dologra ami történt velem az életem folyamán.

A megbánásra, hogy megbántottam, elüldöztem magam mellől azokat akik közel akartak kerülni hozzám, mert féltem. Pedig igazán szerettem őket.

A hozzátartozóknak, szeretteimnek jobb lenne, ha nem búcsúzhatnánk el, mert az leírhatatlanul nagy fájdalom lenne. Ha mégis ott lennének sírás, zokogás, remegés közepette csak egy-két szót tudnék mondani.

Megköszönnék mindent, szeretlek, vigyázzatok magatokra ilyesmi (már ha tudnék egyáltalán beszélni sírás közben)


Szóval elég nyálas, és nagyon fájdalmas jelenet lenne😁


A halálom gyors lenne, de előtte biztos érezném a hatalmas fizikai fájdalmat, de csak pár percig, amíg el nem száll a testemből az élet.

2022. okt. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!