Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Adott egy fiatal pár, mindkett...

Adott egy fiatal pár, mindketten alig múltak 30 évesek. Fejenként több mint nettó 1 millát visznek haza, saját okosotthonuk van (csak az elektromos lehúzó többhavi fizum). Hogy a fenébe?

Figyelt kérdés
Míg az ország 95%-a negyedennyit keres.
2022. nov. 1. 14:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%

Miért vagy ennyire irigy rájuk? Mindenkinek megadatik a lehetőség a tanulásra, az önfejlesztésre és hogy sokat keressen, esetleg ki lehet menni külföldre dolgozni.

Nem a másiktól kell irigyelni, amije van, a mi életünkből kell kihozni a maximumot.

2022. nov. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Erről szól a világ, akinek tehetsége van a tanuláshoz az még ki is használhatja a butábbakat aprópénzért!
2022. nov. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem adatik meg, egy ilyen korrupt szeméttelep tetves országban, gondolom a két suhanc adócsal vagy csókos.
2022. nov. 1. 14:38
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

Na látod kérdező, ők ezért tartanak ott ahol, és te ott, ahol jelenleg. Te ilyen negatív, pesszimista, rosszindulatú vagy, aki mindenkire irigy, aki nem olyan szerencsétlen, mint te.

Mindenki saját maga életének a kovácsa.

2022. nov. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek mérnököket akik 500ért dolgoznak, de vannak akik többért, nyilván nem szabad megragadnod a szinteden ha nem tetszik!

Van választásod, ha annyira nem tudsz tanulni, menj ácsnak vagy bármilyen jól kereső vállalkozónak, de ahhoz is kell a szakma!

2022. nov. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Milyen végzettséged van? Milyen dolgok érdekelnek, mennyi idős vagy, van életcélod?
2022. nov. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Szerettem válaszolni a hogyanra, tippet adni, hogy mivel lehet ennyit keresni. De a #3as válasz megölte a segítőkészségemet. Aki így nyilvánul meg, az nem érdemel többet.
2022. nov. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekünk még leírhatod privátban!
2022. nov. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Olyan végzetségük, tudásuk, kompetenciájuk és pénzügyi kultúrájuk van amivel te nem rendelkezel. Magyarországon lehet jól keresni, csak a fentiek kellenek hozzá. Nagyon sokan nem rendelkeznek megfelelő tudással így a fizetésük nem milliós nagyságrendű.
2022. nov. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%

30 éves korára az emberek többségének van 10 év munkatapasztalata, amiből alsó hangon 5-8 szakmai.


Ha egy piacképes iparágban ennyi éved van a munkádban, mondhatni elvárt ez a bér. Ez fejlesztőknél a legtöbb helyen mid-senior/senior bér. Mérnökök, informatikusok, közgazdászok, akik 10 éve a szakmában vannak, megkeresnek ennyit.


Mi a férjemmel még csak 5, illetve én személy szerint csak 3 éve vagyok a szakmában, bruttóban mi is keresünk már ennyit. Ő már 30, nekem még van 4 évem...

2022. nov. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!