Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Új életet akarok kezdeni de...

Új életet akarok kezdeni de úgy érzem csak úgy tudok ha a nevemet is megváltoztatom mert nem akarom hogy múltam legyen. Meg fogom bánni vajon?

Figyelt kérdés

Új emberekkel új élet, akik az új nevemen ismernek..múlt nélkül.

Vajon meg fogom bánni?


2022. nov. 1. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez attól függ.Hogy mi pontosan az oka hogy ezt szeretnéd.Ha pl azért akarsz új életet kezdeni mert a jelenlegi életed valamiért rossz és felejteni akarsz akkor nem hiszem hogy bánni fogod.De ezt csak te tudhatod.
2022. nov. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem akarom hogy a multambol barki is ram ismerjen a nevem alapjan.

Nem akarom a nevemet hallani sehol, mert akkor az az ember jut eszembe aki most vagyok es nem akarok ilyen lenni

2022. nov. 1. 17:14
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Hacsak nem valami egészen ritka, különleges neved van, nem fognak rád ismerni.

Mellesleg az új életet kezdés a legtöbb esetben nem jön be, mert nem a környezet meg a régi élet, régi ismerösök a gond, hanem a te belsö világod. Ez pedig nem változik meg sem az elköltözéssel, sem a névváltoztatással.

Szóval szerintem a nevedet megváltoztatni fölösleges pénzkidobás, ez semmit nem fog változtatni az életeden,

2022. nov. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem a belsom a gond.

Nem tudok igy elni hogy allandoan a nyomomban van a mult

Mas nevet akarok

2022. nov. 1. 17:19
 5/7 A kérdező kommentje:
El is koltozok, de a nevem is mas lesz. En csak igy tudom elkepzelni az eletem..remelem nem fogom megbanni a nevem
2022. nov. 1. 17:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyobb kalandok vannak ebben a történetben azért .
2022. nov. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Felölem megváltoztathatod a neved, de idövel rá fogsz jönni, hogy az sem segít!
2022. nov. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!