Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Iskolás koromban mindig...

Iskolás koromban mindig mondták hogy milyen jó gyerek vagyok, nincs gond a magatartásommal, elég jól is tanultam, most meg olyanokat hallok vissza munkahelyen hogy nagy az arcom, leszarok mindent, én nagyzolni akarok, meg ilyenek? Megváltoztam?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy müködik ez egyébként, hogy aki gyerekként mondjuk visszahuzódó, felnőttként meg nagypofáju, meg kivagyi, aki meg az iskola balhésa volt, az meg jó alkalmazott, mindent eltürő, benyaló ember lesz....

Vagy ilyen nincs csak változunk.



2022. jún. 27. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. De az is lehet, hogy ott egyszerűen nem bírnak téged, és pletykálnak rólad
2022. jún. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy irigyek.
2022. jún. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát nem sok válasz jött...

Irigységre én is gondoltam, már mondták nekem hogy én lazább vagyok, és lehet ezt irigylik. Ők meg buval... és nem mernek jókedvüek lenni.

2022. jún. 28. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!