Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, ez a megszólítás...

Lányok, ez a megszólítás miért nem jó?

Figyelt kérdés

Facebbokon szoktam nézelődni, és ha látok valami jó csajt, aki be jön, akkor ráírok. Általában azt szoktam írni, hogy "Sya, micsi?" csak, hogy ne tűnjek kétségbeesettnek (mintha azzal kezdeném hogy de gyönyörű vagy cicu meg iesmik), vagy túl nyomulósnak (sya cica jösz ...khm). De mégse válaszolnak. mi a gond ezzel lányok? Mi a baj ezzel a megszólítással?

Szerintem laza és barátságos.

(és igen, egy másik kérdés ichlette, mert nekem is hasonló problémám van)


2022. nov. 2. 11:19
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, mondd, hogy ez a kérdés csak vicc! Annak mondjuk nem rossz. :)
2022. nov. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Miért lenne vicc?
2022. nov. 2. 11:26
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

De most trollkodsz, ugye?


Egyrészt, úgy írsz, mint egy fogyatékos.


Másrészt a Facebook nem társkereső, senki nem akar idegenekkel leállni beszélgetni rajta. Miért mondaná meg idegeneknek, mit csinál?

2022. nov. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Előbb tanulj meg az anyanyelveden írni, utána ráérsz gyökérül. A csajoknak is jobban bejön, feltételezve a 24 fetti IQ-t.
2022. nov. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Tehát leírsz egy két szavas kérdést, amelyek egyikét sem vagy képes normálisan leírni, és amely kérdés egyébként is totál érdektelen a másik számára. Hm, vajon hol lehet a probléma...?
2022. nov. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem tudják eldönteni, hogy most 12 éves vagy, apád váltókezelő, vagy csak kiskorodban kiestél a körhintából, de valószínűleg nekik egyik alternatíva se pálya.


Ez a megszólítás mind tartalmilag, mind esztétikailag számomra emberiesség elleni bűncselekmény. Nem csoda, ha nem kapsz rá normális reakciót.


Szokj le erről az erőltetett újmagyarról.

2022. nov. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Sya micsi 🤨 Egy ferfi nem irkal ilyen bzisagokat.. meg mit varsz ilyen kezdemenyezessel? Igy 15 evesen csajoztunk vagy meg akkor se.
2022. nov. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem lep meg, hogy nem kapkodnak utánad a nők.. :D
2022. nov. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

- Sya micsi

- Ahh uncsih, te micsi

- Uh uncsi itt is

- Ah az nemjo

- Nem


Fin.

2022. nov. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kérdés komoly:

okkal van levédve, hogy ne tudjon bárki rám írni, nem mintha sok kép lenne kint rólam. A FB nem társkereső, csak azért vagyok fent, hogy a barátaimmal, szaktársaimmal beszélgessek, amikor nem tudunk személyesen találkozni, az ilyenekre nem is reagálok. Bocs, de nem. Főleg, hogy a "sya"-t meglátva pont, hogy nem jön meg a kedvem idegenekkel trécselni. A "micsi" sem tud ezen változtatni. Értem, hogy így próbálnál beszélgetést kezdeményezni, de egy ilyen stílusban íródott, vadidegen által kérdezett dologra miért kellene válaszolnunk?


Ha a kérdés poén, trollkodás:

nem rossz, ez most új volt. Legalábbis nekem.

2022. nov. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!