Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik életet választanád, és...

Melyik életet választanád, és miért?

Figyelt kérdés

A.: A mostani éled. Ha ezt választod, minden megy tovább, ahogy most. Lehet, hogy még 50 évig élsz, közben megnyered a lottót, vagy te találod meg a rák ellenszerét. De lehet, hogy már holnap elgázol egy autó, vagy a jövő héten kidob a pasid/csajod. Vagy 3 év múlva egy aluljáróban laksz, hajléktalanként.


B.: Új élet. Ha ezt választod, holnap itt ébredsz, ez a saját lakásod lesz: [link] Ez lesz a kocsid: [link] És ő lesz a tökéletesen engedelmes, szerető csajod: [link] vagy ő a pasid, ha azt akarod: [link] Mellé egy korlátlan bankszámla.

De csak 5 évig. Napra pontosan 5 év múlva meghalsz. És nincs kiskapu!


Köszönöm a normális válaszokat.


Igen, valaki régebben írt már ki hasonló kérdést, de azóta eltelt pár év, nem volt Covid, sem háború.


2022. nov. 3. 18:48
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
A.
2022. nov. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
97%
Vágó úr,megjelölöm a D választ.
2022. nov. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
98%
Inkabb A. Jol elvagyok, penzem most is van. A hazba szetunnam magam meg ugyse vagyok otthon ulos a kocsi nem az en vilagom.. a csajom meg nem cserelnem le 😀
2022. nov. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
97%
Nehéz kérdés nézői segítséget kérek.
2022. nov. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor sem kellene a B, ha nem halnék meg öt év múlva, úgyhogy A.
2022. nov. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
83%
hát valóban nehéz kérdés, egy puccos díszlakás egy ronda autóval, a semmitmondó csajjal vagy a legalább nagyjából szexi sráccal, vagy a cuki kis ház a világ három legaranyosabb lakótársával és a cicával a folyosón, a karrierem, a barátaim, a nagyapától örökölt szép sötétzöld nissan az udvaron, amivel jól meglátogatom a családomat (jó eséllyel több mint öt évig, fiatal is vagyok meg jók a laborjaim is, nemrég kellett valamihez)...
2022. nov. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
77%

egyértelmű, hogy az A.


Barátnőm most szebb mint a csaj.

Ekkora lakásra nincs szükségem

Az az autó nem tetszik

2022. nov. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Te hogy döntenél kérdező?
2022. nov. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

18. Az én életem, számomra semmit nem ér. De még így is a B.-t.

Gondolj bele, csak a pénzzel, mennyi jót tehetnél? Segíteni a családod, adakozni.

2022. nov. 3. 19:58
 20/34 anonim ***** válasza:
81%

#19


Milyen igazad van, a pénz...ha nem vagy Chad legalább a pénz valamit dob az esélyeiden.

2022. nov. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!