Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Állandóan izgulok ha valakivel...

Állandóan izgulok ha valakivel talalkoznom kell, de főleg ha tetszik is az illető, volt olyan is hogy nem ettem egesznap olyan izgatott voltam. Szeretném ezt lekuzdeni. Valaki valami tipp esetleg? 19/L

Figyelt kérdés
Sokszor addig idegesitem magam ameg hányingerem nem lesz, sajnos volt olyan is hogy hánytam. És így egyáltalán nem tudom önmagamat adni. Nem tudok enni aztán elkezd fájni a hasam majd jön a hányinger, szörnyű érzés. Aztán azon is izgulok már hogy ne legyek rosszul.

2022. nov. 7. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
34%

Ne hari, de ezen most elmosolyodtam 😅

Nem sértésből, de te még nálam is szerencsétlenebb vagy ilyen téren 😄 Nálam is megvan ez, hogy mindíg nagyon izgulok, pedig semmi okom rá. Bár hányásig nem jutottam soha. Olyan viszont volt, hogy nem tudtam megszólalni 😅

Jó páros lennénk. A világ egyik legkínosabb randiját lazán összehoznánk 😂

2022. nov. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Haha 😅
2022. nov. 7. 21:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyenkor igyál citromfű, levendula, vagy macskagyökér teát, mert ezek csökkentik a stresszt, és a szorongást.

Amúgy meg ne görcsölj rá ennyire, mert úgy nem fog semmi jó se kisülni.

2022. nov. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!