Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehetne ezek ellen az...

Mit lehetne ezek ellen az érzések ellen tenni?

Figyelt kérdés

-Belefáradtam már az egyetembe így harmadikos koromra, ezért a feladatokhoz nem olyan lelkesedéssel állok hozzá, mint régen. Unom az órákat, ami látszik is sajnos rajtam.

-A kollégiumban sem találom a helyem. Vannak barátaim de a szobatársaim között felesleges harmadiknak érzem magam.

-Ha valakinek véletlenül olyat szólok, amit lehet nem kellett volna napokig ostorozom magam emiatt.

-Szésztórt vagyok, sosem tudom hol járunk. Folyamatos fáradtságot érzek, még akkor is ha 8 órát aludtam.

-Egyetemi bulikra is már csak ímmel ámmal megyek el. Abból is elég volt a 3 év alatt.

-Folyton úgy érzem, hogy menekülnék messzi tájakra, el Magyarországról.

-Csak a munkám az ami jelenleg éltet.



2022. nov. 11. 07:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon jó, hogy van egy dolog, ami éltet. Sokaknak az sincs.

Indulj ki a munkádból. Azzal kapcsolatosan van-e lehetőséged új embereket megismerni, a már meglévők között van-e akivel egy hullámhosszon vagytok? Esetleg velük kimozdulni, inni egy kávét?

Hasonlóan vagyok/voltam én is, nagyon rosszul éreztem magam a társadalom miatt, aztán álommunkát találtam. Új számomra, így a tanulás rész le is foglal. Most ebbe és a nagyon kevés emberi kapcsolatomba fektetem a legtöbb energiám, így egyre jobban vagyok. De nagyon jó, ha van legalább egy dolog, amit szeretsz. A környezet sosem tud változni, mindig annak kell, aki már szenved.

2022. nov. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tök érthető, a koli-egyetem-bulik szentháromságból bőven elég pár év. Ha a munkádat szereted, gondolom jó diplomád is lesz, olyan, amit szívesen végzel. Ha elmész dolgozni, vége az egyetemenek, buliknak is, kolinak is, tök új élet kezdődik, szóval hamarosan kikerülsz ebből amúgy is.
2022. nov. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A munkám diákmunka de nagyon szeretem.

Eddig szerettem a kollégiumot is. Sok barátom volt, de elég volt a bulikból, sok emberrel már nem is tartom a kapcsolatot és felfedeztem hogy mennyire felszínesek az emberek

2022. nov. 11. 07:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen munka, milyen egyetem, de ha van lehetőséged picivel többet dolgozni, és megoldható, hogy kiköltözz a koliból, mondjuk albérletbe, társbérletbe, az is jót tehet esetleg. Sokszor a környezetváltozás is hasznos dolog. Persze a körülményeket nem tudom, van aki nem teheti meg egyáltalán, de ha beleférne, nem lenne nagyon húzós, hosszútávon még jót is tenne.
2022. nov. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!