Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vegyes strandon ami papíron...

Vegyes strandon ami papíron nudista is hogyan viselkedjek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Levetkozhetek siman a furdoruhas emberek kozott. Ettol nem okozok kellemetlen erzest vagy furcsasag targyat? Ma tenerife egy kis strandjan voltam (nyaralok) es levettem a nadragot. Mellettem volt egy lany tarsasag es elegge felbojdultak de nem rossz ertelemben. Felalltak beszelgettek nevetgeltek. oda-oda lestek rám. amikor jott a dagaly meg be is ultek kozvetlen mogem a kovekre. Furcsa volt. Nem tudom zavarta-e oket vagy tetszett nekik. Nem tartozik ide de nem kicsi a szerszamom. De a nudista strand meg nem azert van hogy azt mutogasd mint egy szatir. Kerlek valaki tegyen helybe fejben h most helyes volt-e igy levetkozve furdeni es napozni vagy el kellett volna vonulni a strand legvegebe? Mi a helyzet ilyenkor?
2022. nov. 12. 23:41
 1/8 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam, hogy ez egy olyan strand ami papíron nudista is, de egyébként 99%-ban fürdőruhás emberek vannak. Egy két lány leveszi a melltartóját, de ezt nem nudista strandokon is láttam itt tenerifén.

Tehat nyugodtan lehetek barhol es teljesen meztelenul az ilyen (ezen a konkrétan "nudistabarát" strandon nem kell szegyenkeznem emiatt?


Mert nekem még mindig fura, úgy érzem magam így utólag ott a lányok között mintha mutogattam volna magam, meg hát néztek is, nem hiszem, hogy nem tetszett volna nekik, de egyrészt nekem sem feltétlenül az ismerkedés volt a cél, meg szerintem ők sem azért mentek oda, hogy f@szokat lessenek.


Valaki tegyen már helyre ebben.

2022. nov. 12. 23:44
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Te időutazó vagy, vagy mi? Télvíz idején, november közepén hol akarsz te strandolni?...
2022. nov. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Hiaba papiron nudista, ha gyakorlatilag kb senki nem igy hasznalja.

Igy igen, eleg parasztsag levetkozni, tartsd magadon a gatyad, nem olyan nehez az :D

Vagy keress tenyleges nudista strandot.

2022. nov. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
első, odaírtam, Tenerife. Bár tudom, lehet neked a "sziget a Margit, nekem a sziget a Maldív" :D
2022. nov. 13. 00:11
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha feltűnően mutogatod magad (direkt mások mellé telepedsz, pedig bőven van hely kicsit odébb is, szándékosan feléjük fordulsz, gyakran elsétálsz előttük, stb.), az nem helyénvaló.

De ha csak annyi történt, hogy te a többiekkel ellentétben levetkőztél, abban semmi kivetnivalót nem látok. Valószínűleg én is így tettem volna.

2022. nov. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Tuti direkt a lányok mellé cuccoltál.Tényleg keress inkább egy nudista strandot,ahol nem bámulnak meg ennyire,bár ha azt szereted...
2022. nov. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nudista strandon, vagy ott, ami vegyes, nyugodtan lehetsz meztelen. Akkor is, ha te egyedül vagy az.
2022. nov. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a strand hivatalosan nudista, akkor nem számít, hogy mindenki fürdőruhában van, te legyél meztelen.
2023. jan. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!