Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kezdő naturistaként, ha az...

Kezdő naturistaként, ha az első percekben merevedésed támad, akkor mettől meddig illetlenség mások előtt mutatkozni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy semeddig. De van az a pont, ahol a vízben már megfagysz vagy szénné égett hátsód vagy bármi. Akkor míg elszaladsz mondjuk a parttól a törülközőig az már gáz?

#meztelen #naturizmus #nudista starnd
2021. máj. 31. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Amikor elkezd majd 10 vén kecske röhögni rajtad, hidd el, úgy összetöpped, hogy mikroszkóppal kell keresgélni utána, hová tűnt.
2021. máj. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Thunderfairy ***** válasza:
62%
Fontos ilyen kérdéseket kiirni???
2021. máj. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
ne járt ilyen helyre, ha nem tudod magad kontrollálni.
2021. máj. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
A péniszben lévő izom ugyanúgy elfárad mint bármi más. Amúgy ha nagyon aggodsz, akkor érdemes mondjuk otthon meztelenül lenni előtte, hogy a ruhátlanság önmagában ne okozzon szexuális izgalmat és ne ott legyen új élmény.
2021. máj. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bénabakter válasza:
100%
Tapasztalatból mondom: indulás előtt (otthon) ver(es)d ki, akkor kisebb az esély kellemetlen helyzetbe kerülni. Egyébként az első alkalommal én is így jártam, bár nem előre tervezett esemény volt (a nudizás haverokkal), de egy órát feküdtem hason, mire fel mertem emelkedni :-D
2021. jún. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
nekem is sokszor volt olyan, h merevedés közeli helyzetbe kerültem, de próbáltam magam kontrollálni és másra gondolni. ha nem ment, akkor magamra terítettem a törölközőt. de olyan nagy látványokra ne számíts, mert inkább idősebbek nudiznak
2021. jún. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Péniszizom :D
2022. jan. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!