Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Foglalkoztok más véleményével?

Foglalkoztok más véleményével?

Figyelt kérdés

2022. nov. 13. 15:47
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Részben igen, részben nem
25 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Én leginkább a visszajelzésekből táljekozódom, érzem ertékesnek vagy ertéktelennek magam, szépnek vagy csúnyanak.. engem nagyon meghatároz hogy mások mit mondanak nekem, rólam
2022. nov. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Attól függ kiével. Van pár ember, akinek adok a véleményére, azok érdekelnek is, az összes többivel meg próbálok minél kevésbé foglalkozni.
2022. nov. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
63%

Függ attól, hogy milyen hangulatban vagyok, illetve, hogy ki mondja nekem.

Általában magamra veszek mindent, ami elég nagy hiba. Sőt sokszor olyanba is sértést látok bele, ami lehet nem feltétlen az.

Valamelyik nap az egyik egyetemi tanár cinikusan mondta, hogy sok sikert akkor hozzá, amikor mondtam, hogy MSc-re megyek. Nah azt pld magamra vettem.

2022. nov. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%

Attól függ, hogy ki mondja.

Pl. ha egy olyan, akit gyerekkorom óta ismerek, azé nagyon is érdekel. De ez függ az aktuális hangulatomtól, élethelyzettől, szituációtol.

Volt már olyan is, hogy eltelt egy kis idő mire rájöttem, hogy mit is akart. Érdemes ezeken eltűnődni (mások véleményén), mert lehet tanulni belőle.

Sokaké meg egyáltalán nem érdekel

2022. nov. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!