Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a nők irányítanák a világot...

Ha a nők irányítanák a világot akkor tökéletes lenne?

Figyelt kérdés

Pont ma hallottam egy dokumentum filmben ezt a kifejezést 😀 szerintem az ösztönök és minden más is ugyan úgy meg vannak a nőkben is mint a férfiakban.Biztos fura egy világ lenne,hisztiznének megtépnék egymást azt se tudnák,hogy tegyenek egymásnak keresztbe 😀

Ez volt egyébként a címe a dokumentum filmnek Orgazmus Rt.: A OneTaste története



2022. nov. 13. 19:54
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk a poén a az,hogy a filmben mikor kijelentették,hogy ha a nők irányítanák a világot tökéletes lenne de aki akik az orgazmus rt-t irányították pont ugyan azt csinálták mint a férfiak,hogy vissza éltek a hatalmukkal.Akkor,hogy is lenne tökéletes a nők irányításával a világ?Pont ugyan olyan tulajdonságaik lennének mint a férfiaknak lenne erőszak,háború meg minden is.Az a baj a világ sehogy sem jó se elnyomóan se egyenlően.
2022. nov. 13. 19:57
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Hagyjuk már ezeket a provokatív baromságokat. Nőként el tudom mondani, hogy mi sem vagyunk tökéletesek. Mitől lennénk?
2022. nov. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ugyan! Mi, akik egy csinosabb nő láttán dugába dőlünk?!
2022. nov. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Női vezetők alatt is dolgoztam, azok alapján messze nem.
2022. nov. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%

Hülyeség.


Nincs olyan alapvető különbség a két nem között, ami alapján ez kijelenthető lenne.


Egyébként ez mit jelentene? Hogy a férfiakat meg diszkriminálnák, nem engednék őket vezető pozícióba? Akkor hogyan lenne tökéletes?

2022. nov. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Attól függ nyilván, hogy milyen nőről beszélünk. Nem lehet mindenkit egy kalap alá venni, ezt jó lenne ha felfognák végre az emberek.
2022. nov. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem az lenne megfelelő, ha egyenlő arányban irányítanának a nők és a férfiak. Akkor visszafognák egymás hülyeségét. Így lehetne világbéke.
2022. nov. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Hát, Angela Merkel 16 évig irányította Németországot, de alatta baromira messze került a tökéletességtől.
2022. nov. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

6/


Mert a férfiak világában,hogy megy pl politika vagy egyéb aki normális lenne elnyomnák,na most ha nem is veszünk minden nőt egy kalap alá a női irányítás alatt is ugyan ez lenne és akkor is csak a f...kalapoknak lenne jó.

2022. nov. 13. 21:43
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Voltak női társadalmak, de férfi világba ágyazva, szóval nagyon kemények voltak ők is.

Ha csak női világ lenne, ott biztos kevesebb lenne a háború - de a haragszomrád annál több!

Egy hivatalos levélből meg nem lehetne kitalálni, hogy tulajdonképpen mi az író kérése.

2022. nov. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!