Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a nők irányítanák a világot...

Ha a nők irányítanák a világot akkor tökéletes lenne?

Figyelt kérdés

Pont ma hallottam egy dokumentum filmben ezt a kifejezést 😀 szerintem az ösztönök és minden más is ugyan úgy meg vannak a nőkben is mint a férfiakban.Biztos fura egy világ lenne,hisztiznének megtépnék egymást azt se tudnák,hogy tegyenek egymásnak keresztbe 😀

Ez volt egyébként a címe a dokumentum filmnek Orgazmus Rt.: A OneTaste története



2022. nov. 13. 19:54
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

7/


Szerintem mindegy,hogy irányítanának ugyan úgy maradna ez a szar,mert sajnos emberi tulajdonság a hatalom vágy és a pénz éhség és az önzés.

2022. nov. 13. 21:44
 12/17 anonim ***** válasza:
25%
Így igaz, de azért a dolgok változnának, mert a férfiak és a nők különböznek.
2022. nov. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
35%

Tökéletes csak akkor lenne, ha nem létezne az emberiség, hiszen rossz emberek mindig lesznek férfiak és nők között is. De azért valamivel jobb hely lenne a világ, ha empatikus és nagy tudású nők irányítanák a világot. Ehelyett általában olyan férfiak vannak pozícióban, akik egyáltalán nem értik mások problémáit és még a tudásuk sem elég, viszont jól tudnak helyezkedni és nyomulni.

A nők között sem azok kerülnek magas pozícióba, akik a legalkalmasabbak, hanem azok, akik nyomulósabbak.

2022. nov. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
68%
Bárkik is irányítanának, soha nem lenne tökéletes a világ.
2022. nov. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
69%

Jézusom, dehogy, ne viccelj.


mivel nem vagyok hetero, rengeteg női barátom volt mindig. A legértelmesebb férfi ismerőseim szintjén még nem volt olyan nő, aki megközelítette volna.


ráadásul sok mindent érzelemből tesznek, nehezen itélnek meg egy helyzetet tárgyilagosan.az átlagos képességű nagyszájú átlag proletárok.és egy tanácsot elfogadtok: tudom, h mindketten netharcosok vagytok, de ezt a stílust ne nagyon erőltessétek kint a való világban.

2022. nov. 21. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Összecsúszott 2 hozzászólásom, a masodik resz a ' targyilagosan' - ig van .

2022. nov. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Dorci1999 ***** válasza:
100%
Dehogy is. Nők is tudnak nagy szemetek lenni, néha még jobban is mint a férfiak. 23/L
2022. dec. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!