Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csúnyán fogalmazva: mire van...

Csúnyán fogalmazva: mire van szüksége az embereknek?

Figyelt kérdés

Tehát a helyzet az, hogy van egy lehetőségem dolgozni pár anyaggal (fa, fém, bőr, műanyag) és kíváncsi vagyok, mik azok a dolgok, amiket, ha elkészítenék nagy esély lenne rá, hogy az emberek megveszik. Gondolok olyan hétköznapi eszközökre, mint pl.: edény alátét, amire tudnék képet vagy esetleg szöveget nyomatni, úgy hogy az magában az anyagban lenne benne. De számtalan dolgot el tudnék készíteni kifejezetten ilyen kreatívabb vonalon, viszont nem csak azt szeretném elérni, hogy az emberek megcsodálják, megdicsérjék, hanem, hogy meg is vásárolják, mert esetleg szükségük van rá és még jól is néz ki. (Mindenféleképpen kisebb tárgyakat készítenék, nem bútorokat, max 40x40cm-esen.)

Akár személyes véleményt is elfogadok, hogy "nekem szükségem lenne x dologra és örülnék neki, ha (pl.:) a kislányom képe lenne rajta".



2022. nov. 14. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Kérdezd meg magadtól: neked mire lenne szükséged ?


Ami neked kellhet, az nagy valószínűséggel még másnak is, de nem biztos.


Egyébként meg az embereknek manapság szerintem nem is tárgyakra van szükségük, hanem inkább szeretetre, békére, nyugalomra, egészségre és főleg létbiztonságra !

2022. nov. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Halódik a meska is, nem tudsz nyeresegesen ilyen kézműves termekeket elsdni, főleg nem mennyisegben.


Kínából fillerekért megrendelik...

2022. nov. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A csetreszek kora lejárt.
2022. nov. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
75%

Bicskák ,kések és/vagy tok. (vadászok, gyűjtők, bicska fanok tuti vennék)

Táskák, tegezek

Tálak, ahogy írtad.

Fali díszek.

Ördöglakatok (talán)

Kis dobozok, ékszertartók

Telefon tartó mini "állványok"

Tárcák, irat-kártyatartók stb.

2022. nov. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Kézműves telefontok. Nem tucat, hanem igényes, esztétikus, egyedi, esetleg "névre szóló". Mindenkinek ott a teló a kezében. Esetleg fülhallgató, headset tok. Mi az, ami minden embernél ott van, amikor kilép a lakásból/házból és viszi magával? Telefon, táska (vagy táskák, egyszerre akár több is), kulcs, pénz, iratok, zsebkendő, szemüveg, nagyjából ilyesmik. Ezeket tárolni kell valamiben. Én ilyen tartók, tokok, tárolók, táskák vonalon indulnék el. Ezekre mindig mindenkinek szüksége van és ezek mindenkinél ott vannak, amikor kilép a lakásból.
2022. nov. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!