Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Két gyerekkel egyedül ha...

Két gyerekkel egyedül ha nagyon el lennél úszva anyagilag, vállalnál titkos kapcsolatot anyagi támogatásért cserébe? (finoman fogalmazva)

Figyelt kérdés

2013. márc. 6. 13:54
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:

jaj ezen most jót nevettem.


nem nem vállalnék ilyet. én képetlen lennék prostituáltnak állni.

2013. márc. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
51%
Hú, nem. Gyerek nélkül sem, nemhogy gyerekkel..
2013. márc. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
82%
Én inkább elmennék dolgozni.
2013. márc. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
71%

én ismerek olyat, akinek van 1 lánya(van már vagy 10 éves is) és prostiként keresi a kenyérre valót. úgy tudom a gyerek nem sejt semmit, de szerintem csak idő kérdése, mert nem egy buta lány.


én nem tudom mit tennék ilyen esetben, de először megpróbálnék a családtól segítséget kérni. legalább annyira hogy vigyázzanak a gyerekekre, és ha tudok több helyen dolgoznék.

2013. márc. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
38%
Nem. Nincs az a pénz.
2013. márc. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
38%
Nem vállalnék. Se gyerekkel, se gyerek nélkül.
2013. márc. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ilyen ismerősöm, viszont Ő csak 1-2 pasival van állandóan..mármint így össze-összejárnak, és ezért a 2 pasi úgymond eltartja a nőt és annak 2 kiskorú gyerekét.
2013. márc. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
Egyébként mit jelent az, hogy nagyon el vagy úszva? És mit takar a titkos kapcsolat? 1 valakivel kéne időközönként lefeküdnöd? Mondj már légyszi többet..
2013. márc. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

Igen, ilyesmi.. szóval állandó szexkapcsolat anyagi támogatásért cserében... nyilván nem minden éjszaka 2-3 kuncsaftot lezavarni...

A havi bevételem kb 130 ezer Ft, a kiadásom kb 120, ebből nem tudunk megélni, család nem tud segíteni, teljesen egyedül vagyok a problémámmal.

Dolgozni nem tudok, mert GYED-en vagyok.

És üzenem az első válaszolónak, hogy örülök, hogy jól szórakozik, de nem kéne a más nyomorán, meg kétségbeesésén röhigcsélni

2013. márc. 6. 14:12
 10/43 anonim válasza:
Nem!
2013. márc. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!