Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan illik köszönni olyasval...

Hogyan illik köszönni olyasvalakinek, akit gyerekkorod óta ismersz (idős ember)?

Figyelt kérdés
Szóval még suliban a legjobb barátnőm volt az illető, és hát ott nyilván "csókolomoztam" az anyukáját. Azóta eltelt 15 év, és mivel egy oviba járnak a gyerkőceink, így néha összefutok az anyukájával (ő kb. 60 éves, én pedig azóta már 33). Na most ilyen idős korban igazából már senkinek nem mondom hogy csókolom. Ebben az esetben kellene? A jó napot / viszontlátásra nagyon gáz? Tényleg tök kellemetlen, hiszen sokat voltam náluk annakidején (a 15 év alatt viszont nem is találkoztunk).

2022. nov. 15. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csókolomot mondanék, neki mindig gyerek maradsz, ahogy a saját gyereke is, szóval nem ciki úgy köszönni. Vagy mondhatod a jó napot kívánokot is, de szerintem az túl komoly és távolságtartó a múltra nézve.
2022. nov. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Reggel pl jó reggelt!
2022. nov. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

Egyénfüggő, nem biztos, hogy jó néven venné, ha 20-nak próbál kinézni, Te meg lecsókolomozod. :D

Leglazább, ha úgy nyitsz, hogy megbeszéled vele.

Aztán, hogy erre felajánlja-e a tegeződést, nem tudni, lehet kínos a helyzet.

2022. nov. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekkorból ismert idősek az egyetlem csoport, akiknek kezitcsókolommal köszönök.
2022. nov. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kezét csókolom. Csókolom. Mint régen.
2022. nov. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!