Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzem magam 20 évesen...

Miért érzem magam 20 évesen öregnek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen azt érzem, hogy már elrontottam az életem, és nem lesz ebből már semmi. Másik, hogy olyan mintha megöregedtem volna lelkileg. És nem tudom, mit hogyan, és mintha már nem lenne időm semmire.
2022. nov. 16. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis depi. Megnyugodhatsz, még el sem kezdted az életed, nemhogy öreg lennél, keress célokat.
2022. nov. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vannak célok, de nem tudom, hogy valósítsam meg. És ebbe már bele betegedek sajnos.
2022. nov. 16. 18:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mik a céljaid?
2022. nov. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Leginkább újra érettségizni, és elvégezni egy egyetemet. Mentőtisztire gondoltam, mert ez érdekel leginkább (egészségügy), orvosnak már esélyem sincs lenni, és sok év is. És innen tovább mennék. Persze, szeretnék családot is, de egyelőre, nem tudom elképzelni magam egy kapcsolatban. Sikeres akarok, lenni, és ez jár egyfolytában a fejemben, ezért nem tudom, már túl tenni magam rajta, egésznap ezen pörög az agyam, és lefekvésnél is ez miatt nem tudok elaludni.


Előtte tervben volt, hogy katonának megyek, de erről a mai nap letettem.

2022. nov. 16. 18:25
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy csomó terved van.. Mi a probléma? Ne sajnáltasd magad, hanem tegyél a céljaidért, mert más nem fogja helyetted megcsinálni.


20 évesen szerinted mi minden van veszve? Semmi. Van, aki 40 évesen megy tanulni..

2022. nov. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat akk hajra megvannak acelok. Mi a gond? Eroltesd meg magad
2022. nov. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!