Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 27 évesen öregnek érzem...

27 évesen öregnek érzem magamat,és fáradtnak ráadásul semmit nem értem el az életben. Normális ez?

Figyelt kérdés

2022. máj. 8. 08:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%
Persze. Magyarországon az emberek háromnegyede semmit nem ér el. Mert úgy fizetnek.
2022. máj. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
60%

mit szerettél volna elérni?

voltak egyáltalán terveid? ezek nem teljesültek?

vagy csak éltél bele a nagyvilágba, és vártad a csodát?


normális esetben így működik a dolog: kitűzöm magamnak, hogy mondjuk 30 éves koromra mi az, amit el szeretnék érni. 30. születésnapom után megnézem, hogy sikerült e? ha igen, akkor jöhet a következő cél, ha nem, akkor miért nem?

az, hogy csak úgy beleordítjuk a világba, h nem értem el semmit, semmi értelme.

2022. máj. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
56%

Nem normális. 27 évesen fiatal vagy, előtted az élet, semmiről se maradtál le. Nézz körül a világban és lásd meg, milyen sok emberhez képest sokkal de sokkal jobb helyzetben vagy. Ne a volt osztálytársaid életét nézegesd a neten, hanem azokat vedd észre végre, akik ott vannak körülötted nap mint nap a családodban, a szomszédban, stb.


Fáradt vagy. Jó. Mennyire rendszeres a napirended? Hánykor szoktál lefeküdni és hány órákat alszol? Minden ott kezdődik, hogy kipihend magad. Ha nem alszol eleget, persze, hogy nyomott vagy egész nap és sötéten látsz mindent.

Ne sokat akarj elérni az életben, hanem egyelőre csak annyit, hogy minden éjjel jól aludj! Ha ez megy, minden más is javulni fog, meglátod.

2022. máj. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
46%

Kébzeld magad a középkorba!


Akkor kész csoda volt ha egy ember megéri az 50 évet.30 éves már érett felnott embernek számított.


Viccen kívül a mai világban normális sajnos ,sot ez az általános.Szóval ne aggódj ,nem vagy egyedül,még elotted az élet java.

2022. máj. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
34%
Nem normális.
2022. máj. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Hát 21 éves koromban érettségiztem,utána dolgoztam vagy 15 helyen,2020-ban mentek vissza a sulipadba idén végzek
2022. máj. 8. 09:08
 7/27 anonim ***** válasza:
38%

A te életedet egyedül csak te vagy a felelős. Ha te így érzed jól magad, és ez neked így oké, akkor rendben van.

Önsajnáltatással pedig nem mész semmire.

2022. máj. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
37%
De miért nem dolgozol valamit?
2022. máj. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
71%

"Hát 21 éves koromban érettségiztem,utána dolgoztam vagy 15 helyen,2020-ban mentek vissza a sulipadba idén végzek"

Ebből az egyetlen mondatból is kiderül, hogy egy csomó mindent elértél már az életben:

- leérettségiztél, ami egy csomó embernek nem jön össze, mégis élnek boldogan

- vagy 15-ször is megbíztak benned annyira, hogy rád bíztak egy állást

- vagy 15 helyen szerezhettél már munkatapasztalatot, ami nagyon is hasznos a továbbiakban

- képes voltál újra beülni a sulipadba, amiről nagyon sokan csak álmodoznak, de nem bírják meglépni, hiába tudják, hogy mennyire fontos lenne

- kitartóan tanultál, és már látod a végét

- amikor végzel, még jobb esélyekkel indulsz majd egy újabb munkáért


Ez igenis valami!


Legyél jóban magaddal, nézz fel magadra, van miért!

2022. máj. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Diplomának jobban örülnék, de hát az a gazdagok kiváltsága
2022. máj. 8. 09:26
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!