Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vannak sokan, akik nem...

Miért vannak sokan, akik nem néznek senkinek a szemébe még egy 20 perces út alatt sem?

Figyelt kérdés
Roppant nehéz így szexpartnert találni, hogy tele vannak ilyenekkel a járatok. Ma is kiszemeltem a legjóképűbb utast a héven és mind a 15 perc alatt egy irányba nézett. Fél az emberek tekintetétől, vagy mi?
2022. nov. 16. 20:10
1 2
 1/18 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
89%

Mert maga a közlekedéssel töltött idő egy szükséges rossz. Az embernek általában kellemetlen, ha nézik, ezért logikusan ő sem néz mást.

Kivéve a perverzeket, akik tömegközlekedésen keresnek párt. :D

2022. nov. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

Mondjuk, mert nem akarnak egy vadidegennel ismerkedni, amikor épp mennek valahova...?


Szerintem ez megint az a troll, aki folyton arról beszél, hogy az embereknek a tömegközlekedésen meg az utcán vele kellene beszélgetniük. Elmebeteg incel.

2022. nov. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Tényleg, mekkora rohadék már! Mit képzel ez magáról, hogy csak úgy felszáll egy buszra, és úgy akar eljutni A-ból B-be, hogy közben még egy kis szexre sem vevő... hallatlan! 🧐
2022. nov. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#3


Nem csak szexre nem vehető. Egyáltalán rá se nézett másra. Nem csak rám, hanem másra sem. Az ilyenek szerintem azt se tudják mi a szex.

2022. nov. 16. 20:22
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Ennyire kanos vagy?
2022. nov. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, hogy volt ízlése és észre sem vesz ilyen csóringer gyalogkakukkokat akiknek az összvagyonuk a bkv bérletük.
2022. nov. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%

Ugyanazt tudom mondani amit egy másik kérdés alatt felvetett egy "kolléga".


Pontozhatóvá kellene tenni a kérdéseket is, és a kellően lepontozott kérdéseket automatikusan törölné a rendszer és elég törölt kérdés után a felhasználó is törölve lenne.

2022. nov. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#7


Igen, az ilyen ötletek miatt vannak boszorkányüldözések meg inkvizíciók. Galilei is a törölt felhasználók kategóriájába tartozott volna, ha lett volna akkor GYK.

2022. nov. 16. 21:55
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
#8 Nem, az ilyen ötletek azért vannak, hogy kordában tartsák a hozzád hasonló beteg szexuális bűnözőket.
2022. nov. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%
Ezt az elmebeteget tényleg ideje lenne kitiltani. Nem csak innen, de a BKV-ról is. Ez egy zaklató.
2022. nov. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!