Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sokan rinyálnak,hogy nincs...

Sokan rinyálnak,hogy nincs senkijük,kevés pénzük is van,nem kellenek senkinek..stb! Miért nem örülnek az életnek?

Figyelt kérdés

A legfontosabb az életben az egészség! Minden csak ez után következhet. Az a lényeg,képességeidhez képest a lehető legmagasabb és legjobb sulit végezd el. Legyen hol laknod, először a szülőknél, később vagy albiban vagy hiteles lakásban vagy szerencsésebbek saját lakásban.


Légy korrekt, emelt fővel mehess az utcán.Tudj venni kaját és ki tudd fizetni a gázszámlát!

Kell ennél több?


Meg kell találni az örömöket az életben. Én pl. holnap készülök, hogy lemegyek a boltba és 2 db zsemlés szendvicset veszek, az egyik valószínű rántotthúsos lesz.


Utána lemegyek a parkba, gyorsgyaloglás..és az ott lévő gépeken nyújtó edzéseket végzek.

Van, BKK bérletem is, bármikor felszállhatok a villamosra vagy a buszra.


Holnap filózom most, hogy elmenjek-e busszak a Normafához vagy a Margitszigetre a Nyugatitól? Melyik busz megy arra?


Ebédre meg van egy nagy zacskós tésztám és palacsintasütőben ki tudom főzni.

Ezt, ezeket én már elértem az életben! Akkor miért kellene pesszimistának lennem? Sokan miért írnak negatív kérdéseket?



2021. ápr. 12. 00:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%
Az élet nem rak kaját a pofámba,a pénz igen.
2021. ápr. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

1#. Jó, de gondolom nem halsz éhen! Most, akik negatív pesszimista kérdéseket írnak ki, ott egyik kérdés kiírónak sem az a problémája, hogy nem tud kaját venni!


Ha már tudsz szeletelt kenyeret venni 1 kg-ot, meg szalámit, üdítót vagy ásványvizet és nem vagy hajléktalan, akkor mi lehet a probléma?

2021. ápr. 12. 00:51
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Például ha elveszíted a szeretteidet. Ha senki sem szeret, magányos vagy. Cseszhetem a pénzem ha nem szól hozzám egész nap senki egy kedves szót.
2021. ápr. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

3#. Jó, de itt csak elenyésző az a kérdés kiírás, hogy valakinek meghalt valakije! Mi az, hogy senki nem szeret? Kinek kéne szeretni?

Ezért jó, ha hozol egy macsekot. Nekem is volt anyuéknél, de ide nem lehet hozni albiba, meg itt nem lenne élettere.


Nem szól hozzád senki? Hát, Te szólj hozzájuk! Én is megyek reggel a boltba, és kérek két szendvicset, meg szólok, hogy van-e nagy forgalom?

Mi kellene még?

2021. ápr. 12. 01:00
 5/29 anonim ***** válasza:
78%

Te mondd, azt hiszed, ha elmész a Normafához akkor boldog leszel?

Három éve hagyott el,akit életemben legjobban szerettem, azóta vegetálok,érted?

Van kajám, egészséges vagyok, de magányos a végtelenségig. Mindenhova egyedul vagyok kénytelen menni, és mindenhol látom a sok magányos, szomorú és keserű embert magam körul. Nézz már szét, akár a Szigeten, akár a Normafánál....

Nehogy azt hidd, hogy egy állatka mindent pótol. Volt kutyám,már meghalt.Aranyos volt, bújós. De beszélgetni nem tudtam vele. Moziba nem jött el. És éjjel nem bújt hozzám, nem adott csókot.

Nagyon naiv vagy, gondolom, nagyon fiatal is.


Boltban a forgalomról kérdezni nem beszélgetés.A beszélgetésnek témája van, nem egy pár szó, udvariasságból.


De mint mindenkit, az élet Téged is megtanít majd, hogy megbecsuld,ha lesz valakid. És nem állandóan a csend sípol melletted, vagy esetleg jól esne egy ölelés.

Én sem hittem fiatalon, hogy így lesz,de az élet elkapált rendesen.A mai világban pedig igazi kincs egy igaz társ, vagy barát. Olyan, aki nem Facén,és Messengeren él és beszélget....

2021. ápr. 12. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
54%

Igazad van, de:

Ahhoz nem ilyen országvezető kellene:

"harcellenségakcióterv".

2021. ápr. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
34%

Teljesen egyetértek veled, kérdező! Sokan csak panaszkodnak, hogy jaj, meleg van, jaj most esik az eső és szinte soha semminek nem tudnak örülni.


Mikor meghalt 56 évesen anyukám 4 évvel ezelőtt (12 évig küzdött a daganattal) nagyon magam alatt voltam, mára sokkal jobban vagyok. Újra tudok örülni a madarak csivitelésének, a napsütésnek, mert anyából is merítek erőt, hogy tudom, hogy azt szeretné, hogy boldog legyek. Bár már soha nem leszek olyan, mint előtte, viszont a jelenlegi helyzetből igyekszem kihozni a legtöbbet. Nem sajnáltatom magam. Mikor az eset megtörtént se szerettem, ha sajnálkozva körbeugráltak, inkább elvonultam magamba, hisz mit kezdjek a többiek sajnálkozásával? Attól nekem jobb lesz? Nem. Anyát visszakapom? Nem. Ezt egyedül nekem kell és kellett megoldanom. Sikerült. Ott volt az internet utánanéztem a dolgoknak és rendbe tettem magam.

Van jó állásom, bár nem fizet sokat, viszont nagyon szeretem, van hol laknom, van párom, plusz apával együtt kilábaltunk a nehéz időszakból.


#5 Magadat szereted? Kétlem. Ha szeretnéd, akkor jól ellenél egyedül, nem frusztrálna, hogy most jelenleg egyedül vagy. Kapcsolatfüggő vagy ezek szerint. Ha nincs kapcsolatod, akkor bejön a depi, magány, frusztráció. Aki szereti magát, az szeret egyedül is lenni. Nem zavarja, hogy körülötte boldog párok vannak, hanem képes elleni egyedül is, sőt dolgozik azon is a későbbiekben, hogy legyen párja, de nem foggal körömmel és nem kap idegbajt, ha nem jön neki azonnal össze.

Nem tudsz örülni a szép természetnek, ha elmész a Normafához? A természet, az erdő feltölt. De egy ilyen negatív, életunt embert nem biztos, aki mindenbe csak a rosszat látja, csak azért, mert jaj, őnagyságának most nincs kapcsolata...brühühüü.

2021. ápr. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

"Ha már tudsz szeletelt kenyeret venni 1 kg-ot, meg szalámit, üdítót vagy ásványvizet és nem vagy hajléktalan, akkor mi lehet a probléma?"

Kár hogy ez nem élet. Még az egészség sem az. Ezek az élet alapjai.

Nézz át egy Maslow-piramist, hogy mennyi minden fontos dolog van még benne, utána folytathatjuk a diskurzust.

2021. ápr. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Mert párt akarnak és pénzt, logikus
2021. ápr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

9#. Párt akarnak és pénzt? De, hisz ha egészségesek, van hol lakniuk,van jó rucijuk, tudnak magyarul, akkor találnak partnert.

Vannak lányok a parkban vagy az utcán és odamennek, meghívják őket 1 kávéra és kész! Már utána lehet máskor is tudnak kávézni. Így már van is párjuk! Akkor mi a probléma?


Pénzt akarnak? De, hisz ha egészségesek, leérettségiztek vagy még a fősulit is elvégezték, akkor szétnéznek Budapesten nagy cégeknél, bemennek és kérnek egy állást és kész!

Minden hónap 10.-én kapják az átutalást és már van is pénzük!


Mi kellene még?

2021. ápr. 12. 15:17
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!