Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más emberekre is ilyen hatássa...

Más emberekre is ilyen hatással van a zene ?

Figyelt kérdés

Alapvetően semleges a hangulatom, de megfigyeltem, ha szomorú zenét hallgatok akkor szomorú,levert depresszív hangulatom lesz.


Ha pörgősebb tehát pl reggae zenét akkor szó szerint laza vagyok, és semmire gondom nincs.


Ha pl valami metal zenét, akkor pedig rohadtul agresszív leszek...


Eddig mindenki azt mondta, hogy ő forditva van. Tehát ha jó kedve van, jó zenet hallgat, ha szar akkor szomorút stb...


Nálatok hogy van ? Vagy csak én vagyok kontakthibás picit ?


2022. nov. 16. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Én is átveszem sokszor a zene hangulatát, meg főleg azt imádom, mikor libabőrös leszek tőle. Ez a művészet lényege.
2022. nov. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Erdekes :)
2022. nov. 16. 22:06
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Én is hasonlóan vagyok, nagyon át tudom venni a zene hangulatát. Ezért utálom, hogy a generiációmnak (z) ez a lagymatag, lassú, igazi nyávogós zenei stílus jutott, szinte minden fiatal ilyeneket hallgat, ha boldogok, ha szomorúak, ha dühösek, akármi. Nekem meg mindig szimpatikus lesz tőle az aszfalt az emeletről, mert annyira depresszív.
2022. nov. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Akkor én is kontakthibás vagyok:))) Nincs veled baj.
2022. nov. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3 valaszolo. Milyen zenékre gondolsz itt pontosan ?
2022. nov. 16. 22:16
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Akkor hallgass pszichedelikus zenét és éld át az ingyenes és legális LSD-tripet! Mázlista! :)
2022. nov. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

én is ugyanolyan stílust hallgatok már évek óta, elég agresszív stílus, de egyáltalán nem leszek tőle agresszív, ez egy tévhit, sőt, inkább oldja az ilyen zene a feszültséget :D


[link]

2022. nov. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#5 Alec Benjamin és Billie Eilish dalainak jelentős része, I found, Another Love, Are You Bored Yet, hirtelen ezek jutottak eszembe.
2022. nov. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha elhagyott a zasszony, nem pont mulatósat fogok hallgatni.
2022. nov. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!